.

.

Diy Целосна Дијамант Везови Боја на Папагалот Крстот Бод Сликарство 5D Плоштадот Додатоци Оркестарот На Rhinestones Мозаик Налепница Птица

Diy Целосна Дијамант Везови Боја на Папагалот Крстот Бод Сликарство 5D Плоштадот Додатоци Оркестарот На Rhinestones

DEN 246.00
DEN 464.16
-47 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Diy Целосна Дијамант Везови Боја на Папагалот Крстот Бод Сликарство 5 D Плоштадот Додатоци Оркестарот На Rhinestones Мозаик Налепница Птица Големина : 20*25cm или 30*40cm или 35*45см или 40*50cm или 45*60см или 24*30cm
Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полу-готовиот производ не содржи рамка!
Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија. (Пример : производот не е ист со слика, не замислете совршен производ големина не се види, постојат неисправни, итн.5mm
Детали : Целосна смола дијаманти со слика
Употреба : Апарати За Домаќинство Essentials/Декорација
Ткаенина Тип : платно
Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар
За Боја Разлика : Разни видови на компјутери и монитори покажат истата слика малку поинаква.
;
Забелешка
Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса
;
Услови За Продажба
Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. Продажба на дијамант сликарство се продава нема проблеми со квалитетот не се врати. Но купувачот треба плати се врати превозот. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас!
; За Нас Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Ви благодариме!
Експрес Испорака
Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Производ димензии се наведени во опис на производот во смола вежба за професионални фабрика за масовно производство, но исто така мал, постои неизбежна неисправни вежба, ви Благодариме за разбирањето! Со смола дијамант се случува да биде повеќе со повеќе од 30%, помалку дупчење феномен, генерално, не се појави, ве молиме остатокот увери купување.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти ! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! : Feedback
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Основни својства

Големина:
20x25cm, 30x40cm, 40x50cm, 45x60cm, 35x45cm, 65x50cm, 50*70cm, 55*80cm
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
KUFWKEY
Стил:
Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Употреба:
Дома декор&ѕид уметност&ѕид декорација
детали:
Целосна смола дијаманти со слика
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча
Употреба:
Семејството и хотел декорација, роденден и празник подароци, итн
број:
AA82 Ѕид налепници триптих
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Фото Големина:
20*25cm или 30*40cm или 35*45см или 40*50cm или 45*60см или 24*30cm
Предност:
На Продажба; Бесплатен Превозот; Купи Директно Од Кина Фабрика
Diamond Материјал:
Плоштад Смола Дијамант со 477 DMC Бои
Тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство / Дијамант Мозаик

Тие исто така купуваат со овој производ.