.

.

10M/еез 36Style Боја ABS Материјали 3D Печатење со Вжарено 1.75 mm 10M За 3D Печатач Пен

10M/еез 36Style Боја ABS Материјали 3D Печатење со Вжарено 1.75 mm 10M За 3D Печатач Пен

DEN 389.00
DEN 409.44
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Карактеристики : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, ви Благодариме! Забелешка : боја ќе бидат испратени по случаен избор. PLA истиснување температура : 230°C-260°C Дијаметар : 1.75 mm Должина : 10 M/ЕЕЗ Тежина : 35g/еез Боја : Црвена,виолетова,bule,црна,бела, розова, портокалова, зелена, жолта боја Пакет Листата : 5/10/20/30 компјутери x 3 D Печатење со Вжарено

Основни својства

боја:
5 КОМПЈУТЕРИ, 10 КОМПЈУТЕРИ, 20 КОМПЈУТЕРИ, 30 КОМПЈУТЕРИ
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
Никој
Број На Модел На:
3D Материјали
Класификација:
Боја Учење Лаптоп/Боење Лаптоп
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тип:
3D Печатење Материјали

Тие исто така купуваат со овој производ.