.

.

1000 ПОСТАВУВА СТОМАТОЛОШКА ЛАБОРАТОРИЈА ГОСПОДАР DOWEL ДВОЈНО БЛИЗНАК ИГЛИ СО ПЛАСТИЧНИ РАКАВИ

1000 ПОСТАВУВА СТОМАТОЛОШКА ЛАБОРАТОРИЈА ГОСПОДАР DOWEL ДВОЈНО БЛИЗНАК ИГЛИ СО ПЛАСТИЧНИ РАКАВИ

DEN 2335.00
DEN 2538.24
-8 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Господар Pin II Двојно/Близнак Dowel Иглички
Двоен/Близнак Pin со Метални Ракави и Гума Капи
Држава на уметноста близнак игли со умре стражари
Додадено издржливост и засилен иглички
Слајдови лесно и безбедно во и надвор од моделот
Екстремно прецизен и нема нарушување
Пакување Листа
1000sets

Основни својства

Тип На Објект:
Белење На Заби
Број На Модел На:
yd100225
Бренд Име:
GREATLH
НЕТО-WT.:
750 g

Тие исто така купуваат со овој производ.