.

.

5pcs G24 да E27 Висока Температура Отпорни Сијалица База Адаптер LED Светилка Штекер Носител на Универзалната Светлина Конвертор со 2 Pin

5pcs G24 да E27 Висока Температура Отпорни Сијалица База Адаптер LED Светилка Штекер Носител на Универзалната

DEN 284.00
DEN 333.60
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

5pcs G24 да E27 Висока Температура Отпорни Сијалица База Адаптер LED Светилка Штекер Носител на Универзалната Светлина Конвертор со 2 Pin
Спецификации :
Карактеристики :
- G24 да E27 Led светилка сијалица адаптер.
- Висока температура отпорни.
- Едноставен за користење, се Проширува вашиот лустерот штекер за да одговара на стандардните светилки.
- Погоден за сите напон (Овој производ е само штекер конвертор, тоа не конвертирате електричниот напон)
Материјал : Бакар + огноотпорни PBT
Напон : 0~250 V
Отпорност На Топлина : 200℃
Струја : 5 A
Количина : 5pcs
Забелешка : ве Молиме проверете ја вашата сијалица тип внимателно да се обезбеди ако овој производ е вистинскиот ви треба.
Пакет Тежина : 110 G / 3.88 Унци
Пакет Димензии (L*W*H) : 150*130*65 ММ / 5.91*5.12*2.56 Инчи
Мало Пакување : Не, Не Пакување
Пакетот Вклучува :
5 x G24 да E27 Сијалица База Адаптери

Основни својства

Тип На Објект:
Светилка Основи
Број На Модел На:
g24 да e27
Гаранција:
-
База Материјал:
Дувачкиот
сертификација:
CE
Бренд Име:
GENNUO
Карактеристики:
висока температура отпорни

Тие исто така купуваат со овој производ.