.

.

За МОТО G3 Случај Цртан филм Обоени Цртање цвет Ајфеловата Кули животни Тешко Пластични Мобилен Телефон Покритие за мото G3 Бесплатен Превозот

За МОТО G3 Случај Цртан филм Обоени Цртање цвет Ајфеловата Кули животни Тешко Пластични Мобилен Телефон Покритие

DEN 73.00
DEN 95.04
-23 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ако бавно, тоа ќе пристигне во рок од два месец , Ова ќе зависи од поштата & царина Ефикасност во друга земја. Ако имате било каков проблем ,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
Превозот И Плаќање
Обично, тоа трае 15-60 дена преку Кина Пост Воздух Mail . Вие сте одговорни за плаќање на било какви дополнителни трошоци за царинење. Сепак, ние мора да се советува на било погрешна стоки по приемот на објектот. Ако мислите дека времето е премногу долг, може да изберете и други курир, но треба да ги сноси соодветните трошоци .
Добредојдовте на нашата продавница !
Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)
1. Ние не нудат замена за оштетените објект поради испорака штета .
Известување за е-пошта/порака на испраќање ќе биде испратена до купувачот по ставката е поставена. Ние НЕ се ОДГОВОРНИ за испорака штета на САМИОТ ПРЕДМЕТ . На нашите продажба expenriences до сега, 0.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе
се прошири датум на испорака прв пат.
Ве молиме ни e-mail ако не прими предмети по 60 дена колку што е можно поскоро. Телефонски број ќе биде прифатена. Стапките се разликуваат од земја и од она што беше наредено па затоа ние не сме во можност за снабдување на проценетите трошоци .
Ве молиме бидете сигурни дека плаќање адреса е точна.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу увоз за нас . Секој објект е carfully спакувани за да се обезбеди безбедно испорака за вас.1% меѓународните купувачи ќе бидат наплатени царински давачки !.
Нашата услуга :
Ние стоиме зад сето она што ние го продаде и да се направи таа наша должност е да се обезбеди на нашите клиенти задоволство. Сите не-примени предмети предизвикани од невалидна адреса не се во нашата целосна наплата или замена политика . Тоа е клиенти одговорност да плаќаат за и бродот на објектот назад до нас.
Иако, ние пак item многу внимателни со висок квалитет на пакување, материјали, има непредвидливи штета поради испорака од превозникот. Предмети мора да се врати во рок од 30 дена од денот примени цел.
Ако брзо, тоа ќе пристигне во рок од 15 дена . Ве молиме оставете ги 5-ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата објекти и услуги . Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" , Тоа не може да биде песна
по парцела лево Кина. Ние нудиме на нашите клиенти со голем клиент искуство додека нудат на сите производи по најниски цени на интернет.
Се Враќа Политика
Навистина Погрешна Стоки ќе бидат заменети или пари вратени во 30 дена се врати периоди .
Наша цел :
Целта на нашиот бизнис е доведување на нашите клиенти најдобри производи во светот.
Ние исто така, обезбеди КАПКА ПРЕВОЗОТ услуги за вашите клиенти, ако треба.

Основни својства

Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
ZAGTER
дизајн:
Ткаеше
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Moto
Материјал:
Пластични
боја:
шарени
Тежина:
0.04 g
време на испорака:
3 дена
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина по Пакување:
8*6*8 cm
Тип:
Случај

Тие исто така купуваат со овој производ.