.

.

VANSYDICAL Жените Јога Панталони Жените Фитнес Секси Колковите им Помогнам на Leggings Дише Работи Хулахопки Спортски Leggins Спорт Жени

VANSYDICAL Жените Јога Панталони Жените Фитнес Секси Колковите им Помогнам на Leggings Дише Работи Хулахопки

DEN 977.00
DEN 977.28
-0 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


VANSYDICAL Жените Јога Панталони Жените Фитнес Секси Колковите им Помогнам на Leggings Дише Работи Хулахопки Спортски Leggins Спорт Жени
VANSYDICAL Компресија Bottoms заврши и поддршка на големи мускулни групи, овозможувајќи им да оган поефикасно,додека промовирање на зголемена циркулација на крвта за да се намали заморот и да се зголеми моќта.Дипломирал на компресија ја зголемува циркулацијата на крвта за да се подобри обновување,намалување на мускулната штета и замор.Совршен за обука ,да се натпреваруваат и обновување.
Информации
[ Име на производ] Жени 's Долги Панталони
[ Панталона Стил] Pantalones De Las Mujeres
[ Материјал] 86% Polester + 14% Spandex
[ Соодветни Сезона] Пролет,Лето,Есен и Зима.
[ Функција] Дише,Брзо сушење,Colorfast;
[ Анти] Анти-Пот,Анти-Триење,Анти-Смалуваат,Анти-Pilling.
[ Size] S,M,L,XL.
[ Бои] Сива,Црна,Црвена/Црна,Црно/Бела,Светло Зелена,Црвена Роза.
[ Број на модел] FBF003 FBF004 FBF031 FBF032 FBF033
[ Пакетот Вклучува] 1 X Жените 's Долги Панталони ( Само Вклучени Долги Панталони)
[ Спорт] Фитнес,Трчање,Обука,Отворено,Кошарка,Фудбал,Јога,Фитнес,Вежбање,Итн
[ Функција] Штитат Мускулите,Подобрување на Издржливоста на Движење,Дпи-Fit,Антибактериски,Меки се Чувствуваат+Поголема Флексибилност.
Карактеристики
1. Добра пропустливост на воздух,влага апсорпција пот,добар комфор,
е првиот избор за Жените 's Спорт.
2. Високо квалитетен Материјал,водат и,Colorfast и Здрава вашата кожа.
3. Парична казна изработка,Високо квалитетен Бренд со Спортски Панталони.
4. Важно е дека заслужуваат да го имаат !!!
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме одберете ја големината според големината на табелата,ви благодариме.
2. Таму можеби многу малку хроматските аберации помеѓу сликата и реалната слика,
Бидејќи различни агли на камерата и осветлување.
* VANSYDICAL Јога Панталони Жените Фитнес Секси Колковите им Помогнам на Leggings Дише Работи Хулахопки Спортски Leggins Спорт Жените Фитнес

Основни својства

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
vansydical
Материјал:
Spandex,Полиестер
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Ткаенина Тип:
Џерси
Број На Модел На:
FBF003~102
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
јога
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
жените јога панталони
компресија fitnesspants:
Жените Долги Панталони
Панталона Стил:
јога панталони
база слој:
Работи leggings
работи хулахопки жени:
mallas mujer deportivas
соодветни сезона:
Пролет,Лето,Есен и Зима.
Бои:
Црвена,Сина,Сива,Црна,Црвена/Црна,Црно/Бела,Светло Зелена,Црвена Роза.
спортски тип:
Фитнес,Трчање,Јога,Фитнес,Вежбање, Итн.
Функција:
Дише,Еластична,Брзо сушење,Colorfast;

Тие исто така купуваат со овој производ.