.

.

3-12mm ХСС Триаголник месо тело Пагоди Чекор Вежба Малку НОВИ S08 Капка брод

3-12mm ХСС Триаголник месо тело Пагоди Чекор Вежба Малку НОВИ S08 Капка брод

DEN 84.00
DEN 99.84
-16 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Надевајќи се дека ќе имаат пријатен шопинг патување, ви благодариме за вашето доаѓање.
Материјал : ХСС Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Ова е ХСС High Speed Челик Чекор Вежба / Пагоди Малку Вежба, кој е направен од висок квалитет на ХСС челик, и со Титаниум обложена да се намали триењето и топлина. Тоа е многу погоден за користење за да се намали дупки во различни материјали, вклучувајќи и челик, месинг, дрво, пластика, итн. Крај : Титаниум Вратило Тип : Триаголник месо тело Производ Големина : (Должина прибл.) 7.8 cm / 3.07" На Секачи Дојде во Големини : 3-12mm (3мм, 4mm, 5mm, 6mm,7mm, 8mm, 9mm, 10мм, 11mm, 12mm) Количеството : 1 PC Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!! Пакетот вклучува : 1 x ХСС Чекор Вежба Малку 3-12mm

Основни својства

Бренд Име:
YOFE
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Други

Тие исто така купуваат со овој производ.