.

.

РК HSP 02030 Вози Опрема 13T За HSP 94180 1/10 Алпинист 4WD Рок Роботот Pangolin

РК HSP 02030 Вози Опрема 13T За HSP 94180 1/10 Алпинист 4WD Рок Роботот Pangolin

DEN 238.00
DEN 264.00
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Ако неисправни предизвика со Човечки оштетувања, оштетувања од вода, заспивам штета и во correctable користење, сите поправка цена го носат на купувачот.
Сите предмети се испраќаат во рок од 48 часа од добивањето на плаќање
(не вклучувајќи и викенди и државни празници)
Време на испорака околу 8-25 работни дена да повеќето земји :
10-45 дена да Обединетото Кралство
6-45 дена да Австралија
8-25 дена за САД
10-45 дена да повеќето земји во Европа
3-5 недели во Италија /Канада Како врв на превозот, времето за испорака е зголемен во некои области
Сите се врати ставки мора да се врати во 3 дневна смета од денот на доставувањето и Известување нас преку aliexpress порака во 2days смета од денот на доставувањето.
ако нема плаќање пристигне во 7 дена по објект завршен. (негативна повратна информација НЕ е мудро решение за решавање на било какви проблеми)
Ако планирате да ни даде неутрален/негативна повратна информација/Ниска оценка повратни информации, бидејќи на вашата лоша купување искуство со нас, ве молиме контактирајте со нас во секое време, па како да се прочисти вашето незадоволство и да го решат проблемот.
Без побарувања на сите штета на објектот outerbox предизвика од страна на превозот couriers.
Купувачот мора да ги сноси сите предмети се врати превозот такси, данок, царина, итн.
Било доцна известување на враќање, и ние не ќе се обезбеди враќање и наплата на услуги.
Ние брод во светот со рамна стапка на превозот од China Post Воздух mail.
Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој купувач кој заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек.
Карактеристики : 100% Сосема Нов Дел No : 02030 Дел Име : Вози Опрема, ве Молиме обратете се до вашиот настава за дел број и слика Содржина : КАКО СТР icture
Ве молиме не негативни директно ако ништо друго ,pls контактирајте со нас прво ,ние ќе ви помогнат да се реши тоа ,ви благодариме !
Ние прифаќаме ALIPAY СМЕТКА САМО
Објектот ќе биде со брод до alipay сметка на превозот адреса ако нема посебни белешки од купувачот. Ние ќе ви одговори да што ПОБРЗО преку Trade Manager порака.
Ако имате било какви прашања ве молиме да користите ebay Пораки да контактирате со мене
.
Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас ВЕДНАШ по уплатата. Ние да се потрудиме да ги задоволи вас.
За пари гаранција за враќање : такси превозот и осигурување надоместоци се неповратни, и таму е 10% restocking надоместоци кои се применуваат за сите пари гаранција за враќање во било која причина.
Ние ќе го користите вашиот превозот адреса поднесена на ALIEXPRESS како превозот адреса за стока.
Сите предмети МОРА да се вратат во првобитната состојба, со сите кутија и додатоци.
Сите врати непотребни предмети, ние ќе ги провери и да ги испита неисправни.
Вие сте добредојдени да не контактирате во мојот Trade Manager порака. Ние ќе ви помогне во секој можен начин И имаат за цел да одговори на сите пораки во рок од 24-48 часа.

Основни својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Директорот Оска
Надградба На Делови/Додатоци:
опрема
Број На Модел На:
02030
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Вози Опрема
Скала:
1

Тие исто така купуваат со овој производ.