.

.

Жените Ретро Бакнување Риба Хривнија Бела Попуштат Камен Beaded Хривнија Симпатична Девојка Лактот Хривнија

Жените Ретро Бакнување Риба Хривнија Бела Попуштат Камен Beaded Хривнија Симпатична Девојка Лактот Хривнија

DEN 67.00
DEN 95.52
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Опис Состојба : 100% Сосема Нов и Супер Квалитет за Квалитет : ААА+++ Пол : Жените Материјал : керамика Монистра Боја : како на сликата Синџир Тип : Шарм Нараквици Синџир должина : 18cm(прилагодливи) Пакет, Вклучувајќи : 1 парче bracele

Основни својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Houbian
Должина:
18cm
Затворач Тип:
Лесно-кука
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Стил:
Гроздобер
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Расположение Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
боја:
Бела
Материјал:
свиткување & бакнување риба & камен
луѓето suitble:
Женски
број:
TC017-20

Тие исто така купуваат со овој производ.