.

.

ПП Возилото Задниот Браник Diffuser Усна За Мерцедес Бенц CLS Класа CLS300 CLS350 Седан 2012-2014

ПП Возилото Задниот Браник Diffuser Усна За Мерцедес Бенц CLS Класа CLS300 CLS350 Седан 2012-2014

DEN 11996.00
DEN 13182.24
-9 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


П : колку данок што треба да се платат?
А : Во Европска земја : сите предмети треба увозни давачки, што е 35-45 евра врз основа на нашите мали комерцијална фактура
Во САД на пазарот : сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000како што е нашата фактура износ ќе биде 200па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.
Ако вашиот објект беше вратен поради царински прашања, ние само може да наплата за ОБЈЕКТОТ ДЕЛ, па ве молиме следете го вашиот парцела постојано, откако се добие царински проблем,
ве молиме контактирајте со нив во времето за да се избегне враќање, или ние само може да наплата објект дел откако се врати.

Основни својства

Бренд Име:
ЈУНИ-ХИ
Автомобил модел:
--
Модел Година:
--
Име На Модел:
--
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
60cm
Објектот Ширина:
40cm
Објектот Висина:
20cm
Материјал Тип:
PP
Специјални Функции:
Автоматскиот автомобил diffuser
Објектот Тежина:
2kg
Тип На Објект:
Браници
Автомобил модел:
за Мерцедес Бенц CLS Класа
Материјал:
PP
Fitment:
Одлични
квалитет:
Загарантирана
степен:
УВ Заштита
Пакување:
картонска кутија
Функција:
Мала тежина

Тие исто така купуваат со овој производ.