.

.

10 X 22X18mm чипка crimp прстен за crafter Бронза ВРВОТ

10 X 22X18mm чипка crimp прстен за crafter Бронза ВРВОТ

DEN 69.60

Од стоката
Достапно е за нарачката


Кул и модерен накит додатоци Сите топла очекува накит Кул и модерен накит додатоци
Сите топли очекува накит
Материјал : Метал
големина : прибл. 22 x 18 mm
Состојба : нова
Тежина : Околу 23 g
Quantite : 10 делови
Конверзија : 1 mm = 0,0394 инчи, ЛАГА = 5 карат
Вклучува : 10 X Crimp прстен
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3cm.

Основни својства

Материјал:
Пластични
Накит Алатки & Опрема Тип:
Клешти
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема

Тие исто така купуваат со овој производ.