.

.

Бесплатен превозот RT2281 DVI VGA LCD Контролер Одбор за Полнење за B156HW01 B156HW02 B156HW03 15.6 инчен 1920X1080 LVDS LED TFT

Бесплатен превозот RT2281 DVI VGA LCD Контролер Одбор за Полнење за B156HW01 B156HW02 B156HW03 15.6 инчен 1920X1080

DEN 959.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Опис На Производот
1. ОПШТ ОПИС
М. RT2881.E5 е мулти-цел LCD монитор. Тој е дизајниран за поддршка на двојна/единствен LVDS
LCD панел.
Главната функција на M. RT2881.E5 може да ги поддржи VGA, DVI влез.
Answer : ___________________________ Note : спецификација на одборот вклучува опис на сите функции.Затоа,нашите
клиентите можат да одберете функциите кои тие ги бараат за да се произведе одбор.Но спецификација може да
се воведува универзално.
2. ФУНКЦИЈА НА РАСПОРЕД
Следните сите слики се референтни само. Ве молиме да земете во реалните објекти како стандарди.
Кота на М. RT2881.E5
3. КАРАКТЕРИСТИКИ
Подолу ќе најдете детални функција
ГЛАВНАТА ЧИПСЕТ
RTD2281 CL
OSD LANGUAGE
OSD
Азија-Пацифик
Поедноставен Кинески, Традиционален Кинески, Англиски, Француски,
Германски, Италијански, Шпански, Португалски, Јапонски, Корејски
(опција)
ПАНЕЛ
Панел Тип
TFT LCD
Интерфејс
Единствен/Dual LVDS
Максимална Резолуција
1920*1080
МОЌ ДА PANEL
3.3 V, 5 V, 12 V
Управување со
Режим На Потрошувачката На Енергија
Копчето Видови
Земјата Копче Интерфејс
Answer : ___________________________ Note : 1. Лиценци кои се вклучени во спецификации над се треба да се добиени од страна на клиентите самите.
2. Кога 3.3 V панел Irush?1000m A, Inormal?600m A,ве молиме контактирајте инженери за да се потврди
3.3 V панел напојување компонента избор.
3. Максимална струја на USB2.0 : 500m A. Големо влијание струја од USB уред(надминува 500m A) може да доведе
да одборот абнормални работа;
4. Нормалниот оперативен струја од 5 V panel
4. PCB ДИМЕНЗИИ
Димензија(mm) : 107(L)*66(W)*17(H)
1. За Пакување
2. За превозот
Нашите Услуги
Компанијата Информации

Основни својства

Бренд Име:
dower мене
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
is_customized:
yes
Компатибилен:
Конзола За Игри

Тие исто така купуваат со овој производ.