.

.

Опашката Ножот За Усогласување на Tarot Trex 450 ПРО Rc Хеликоптер 450pro 450v3 Спорт Црно

Опашката Ножот За Усогласување на Tarot Trex 450 ПРО Rc Хеликоптер 450pro 450v3 Спорт Црно

DEN 77.76

Од стоката
Достапно е за нарачката

Тренди Кристали Бучава Изолација Во Уво Стерео Слушалки (3.5 mm Џек/120cm Кабел)
Опис : Превозот и плаќање :
Ви благодариме многу за вашата набавка. Ако кој било проблем, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас преку ebay порака прво, ние сигурно ќе се обезбеди задоволително решение за вас;
Ние Нудиме 100% Satifiation Услуга ,Вклучуваат ре-send item&наплата за плаќање;
Сите предмети тука понуда 1 година гаранција;
Тоа не е моја Должност за Сопствени Даночни ако треба меѓународни превозот;
Сите предмети ќе бидат испратени со следење во рок од 1-2 работен ден по уплатата примена,може да се одложи за време на викендите;

Основни својства

Бренд Име:
RCMOY
Беспилотни Летала Додатоци Тип:
fpv кабел
MPN:
не се применува
UPC:
не се применува
EAN:
не се применува

Тие исто така купуваат со овој производ.