.

.

Нова Жешка 1 Поставува/Лот 2 Боја на Црвена и Сина Baccarat Texas Hold ' em ПВЦ Водоотпорен пластични играње покер картички 63*88mm игра на Табла

Нова Жешка 1 Поставува/Лот 2 Боја на Црвена и Сина Baccarat Texas Hold ' em ПВЦ Водоотпорен пластични играње

DEN 406.56

Од стоката
Достапно е за нарачката


Нова Жешка 1 Поставува/Лот 2 Боја на Црвена и Сина Baccarat Texas Hold ' em ПВЦ Водоотпорен пластични играње покер картички 63*88mm игра на Табла
Функција :
Инспирација : Мост Игра.
Боја : 2 бои ( Црвена/Сина ).
Тело Материјал : Пластични, безбеден за човековото тело.
Големина : 2.48*3.46 инчен(63*88mm).
Тежина : 150g.
Функција : Одборот игра / Подарок.
Совет : 54 парчиња во 1 пакет, Мазна, Водоотпорен материјал, 0.32 mm дебелина, висок квалитет картичка во собата . Уживајте во вашата игра~.
Услуги : Метод на Плаќање Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ(alipay).Ве молиме да направи плаќање по купувањето. Ние ќе го организира превозот ПОБРЗО. Превозот Во Светот На Превозот. Освен некои оддалечена област. Ние само брод да се потврди цел адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно кога ќе се направи исплата. Ако не сте го добиле вашиот пратката во 30 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ги пратите на превозот и да се вратам на што ПОБРЗО!!! Повратни информации Што зависат од нашата Aliexpress углед и задоволство на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации и резултати се многу важни за нас како подобри резултати, влијае на нашата пребарување поставување на Aliexpress. Контактирајте со Нас на Нашиот работно време : Пекинг време од 8 : 30-18 : 00ЧАСОТ.Ние не работат На Кинески празник(недела, Земјата Празник Ден) . Доколку испратите e-mail на нас, во нашите работни часови ќе се продолжи во рок од 24 часа. Ако не сте задоволни со производот или услугата, ве молиме контактирајте со мене и не ни даваат негативни или природни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде satisfiactory решение.

Основни својства

боја:
Црвена, Сина
Tabletop Игра Производ:
Картичка Маска
Наставата Режим:
Книгата
Максимална Играч Број:
18
Игра Должина:
31-60 минути
Материјал:
Пластични
Минимална Играч Број:
1
Број На Модел На:
Мост Игра
Тип:
пластични картички
Тип:
Нормално
is_customized:
Yes
Возраст:
>3 Години
Игра Нивото На Тежина:
Основно
Бренд Име:
qenueson
Големина:
63mm(2.48 инчи)*88mm(3.46 инчи)
Инспирација:
PokerStar

Тие исто така купуваат со овој производ.