.

.

Страна-емитирачки 12v-24v 3w Ip67 Led Подземни Светлина Отворено Пејзаж Вдлабнати Осветлување Место Светло Led Кат Палубата Скалило Светилка

Страна-емитирачки 12v-24v 3w Ip67 Led Подземни Светлина Отворено Пејзаж Вдлабнати Осветлување Место Светло Led

DEN 7584.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Испорака Методи :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. ИЛИ, можете да изберете да имате замена
1.
[xlmodel]-[custom]-[8888] Повеќе Информации Страна-емитирачки 12 V-24 V 3w IP67 LED Подземни Светлина Отворено Пејзаж Вдлабнати Осветлување Место Светло LED Кат Палубата Скалило Светилка
1) име на Производ : 3 W Reccessed Погребан Inground
2) LED бренд : КРИ-XBD
3) CRI : 80 Ra
4) Светлосен флукс : 270lm
5) за Инсталација : пред собранието / Закопан
6) Зрак агол : Три луминисцентните устата избор
7) Влезен напон и струја : DC12 V-24 V
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[44552]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Мерки на претпазливост
Постојат повеќе светла во мојата продавница,добредојдени да се погледне : )
1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2 Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
1. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации е многу важно за нас.Ви благодариме!
. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен рок на гаранција. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе рефундирање на дека целосна победа понудата amout, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Основни својства

Емитуваат Боја:
3000K Топло бела, 6000K Кул бело
Wattage:
3w Q1 no embed parts, 3w Q2 no embed parts, 3w Q3 no embed parts, 3wQ1 with embed part, 3wQ2 wit embed part, 3wQ3 with embed part
Бренд Име:
HOLLKI
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заштита Ниво:
IP67
Извор На Енергија:
DC
Напон:
12V
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Употреба:
За итни случаи
Гаранција:
3 Години
Број На Модел На:
YZ-СМ-03
Карактеристики:
led подземни светлина
сертификација:
CCC,CE,CQC,EMC,FCC,ГШ,LVD,PSE,RoHS,ССА,УЛ,VDE
Тип На Објект:
Подземни Светилки
Име:
3W LED подземни светлина
Влезен Напон:
DC12V-24V
УПТ:
3000K-6000K
Водоотпорен Класа:
IP67
Зрак Агол:
Q1, Q2,Q3
Lumens:
280lm
Дијаметар:
50*47MM
LED чип:
100% оригинални Epistar Чип
Ra:
>80
Гаранција:
3 Години

Тие исто така купуваат со овој производ.