.

.

Sunnylife 12x4in Мулти-роторот Пропелери / 12*4in Г.С. & CCW Пропелери 1240-Еден Пар

Sunnylife 12x4in Мулти-роторот Пропелери / 12*4in Г.С. & CCW Пропелери 1240-Еден Пар

DEN 732.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Карактеристики :
1. Се карактеризира со увезени дрвен материјал и бела боја занает на површината.
2. Напредни крило дизајн, добар баланс и мала тежина.
3. Пред-drilled три дупки и опремени со 6mm да 4mm отвор адаптер, речиси компатибилен со мулти-роторот мотори на пазарот.
4. Толку тенок и лесен дека може да биде добро collocated со подлошки да се качи мулти-роторот диск мотори .

Основни својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
SUNNYLIFE
За Возило Тип:
Авионите
РК Делови и Accs:
Пропелери
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
SLMP12

Тие исто така купуваат со овој производ.