.

.

Жените Чанти Заклучување Трапец Жените Секојдневен Totes 2018 Луксузни СТП Кожа Дизајнер на Познатиот Бренд Crossbody За Жените sac DJZ264

Жените Чанти Заклучување Трапец Жените Секојдневен Totes 2018 Луксузни СТП Кожа Дизајнер на Познатиот Бренд Crossbody

DEN 877.00
DEN 1512.00
-42 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Материјал : СТП кожа Големина на : 27*27*15 cm
Внатрешни работи : Како на сликата Најдобро Одговара : Комплименти секој стил фустан и чевли во појавување на бојата. Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инчен Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings. Забелешка 3 : Поради разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување.

Основни својства

Големина:
(20cm
Тип На Објект:
Чанти
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Моден
Бренд Име:
zabavskay
Надворешноста:
Никој
Обликот:
Satchels
Чанти Тип:
Totes
Број На Модел На:
DJZ264
Декорација:
Никој
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Шаблон Тип:
Крпеница
Главен Материјал:
PU
Затворање Тип:
Hasp
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна

Тие исто така купуваат со овој производ.