.

.

1Pc 0.15 mm МЕШАНИ Должина C Навивам Рамен Трепките Индивидуални Lash Шминка Eyelash Продолжување Природни рачно изработени Mink False Lash Eyelash

1Pc 0.15 mm МЕШАНИ Должина C Навивам Рамен Трепките Индивидуални Lash Шминка Eyelash Продолжување Природни рачно

DEN 460.00
DEN 575.52
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Лепило генерално е црна, имитирајќи го изгледот на маскара без неред, но јасно лепила, исто така може да се користи. Медицински-одделение лепила не може да трае толку долго, но се најбезбедните избор во близина на деликатна очите. Додека сите lash екстензии се прошири на вашиот удари со камшик и да ги изгледаат подебели, обучени професионални примена на вашата lash екстензии може да ви помогне да го изберете вистинскиот изглед за вашите очи.
Грижа за Вашиот Eyelash Екстензии
Да се избегне добивање на вашите трепки влажни за првите 12 до 24 часа по апликацијата.
Пакување се вклучени :
1pc Лажни Eylashes
Напомена :
Ако не можете да го пронајдете на трепките сакате, ве молиме да ни оставите порака, ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа, и да ви понуди трепките сакате.Вашето задоволство е наша најголема мотивација.Ние ќе ја испрати на предмети во текот на еден ден откако вашата уплата е завршен.Срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек за нас!
Контакт со нас на :
1. Допрете прозорци се препорачува на секои две до четири недели, но тоа варира од личност до личност. Потоа, ако сакате да го смените вашата адреса, мора да се откаже од постојниот поредок и се постави нова цел.
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја одраз во монитор или позадина, светла и др. Вие може да сакате повеќе физички изглед или повеќе радосна еден, во зависност од прилика. Бидете сигурни дека вашиот lash екстензии се врши од страна на квалификуван професионалец cosmetologist, aesthetician или трајна шминка техничар.
Ви благодариме!
.
Изберете Ја Вашата Eyelash Екстензии :
Одлучи што стил и боја на eyelash екстензии ви се допаѓа.Ние само брод за адреса во вашиот налог.
Повратни информации :
1.15 mm
Должина : Должина Mixd
Карактеристики :
Те прави привлечна, шармантна, мода и шик. Масло-базирани производи може да се распушти лепило кое ја држи eyelash екстензии во место, така да биде претпазлив на око креми.Кога ќе нарачате,ве Молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress или ни е-мејл . Во зависност од нивото на вештина и видот на екстензии што и да изберат, вашата почетна термин ќе се земе од 45 минути до три часа, а трошоците ќе се движат од $100 до $500.
Спецификација :
Име : Лажни Око lash
Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитет
Материјал : Mink Lash
Количина : 1pc
Навивам : C навивам
Тип : индивидуални удари со камшик
Дебелина : 0.
Неговиот добар подарок за вашиот љубовник, семејството, пријател и свој колега.
Плаќање : (како на сликата покажува)
Ние поддршка на методи за плаќање. Тоа може да зависи од локално царинење кој што не може да се контролира. Додека редовните маскара може да се користи, да се избегне нивната примена во близина на коренот и да се избегне водоотпорен mascaras заедно.

Основни својства

Навивам:
C
Дебелина:
0.15 mm
Должина:
Mix
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Тип:
Други Лажни Трепки
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Бренд Име:
BEAUTY7
Количина:
1pc
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Број На Модел На:
flatlash_MIXED_C_0.15
Големина:
Thickness 0.15mm
Лажни Трепки Стил:
Други
Тип На Објект:
шминка лажни eyelash
Употреба:
За eyelash продолжување mink удари со камшик
Лажни Eyelash Материјал:
Mink Lash mink трепките лажни трепки
боја:
Како се покаже слика
Навивам:
c навивам
Дебелина:
0.15 mm
Должина:
Mixed
Количина:
1pc
ОДГОВАРА ЗА:
За Eyelash Продолжување make up
Тип:
Станот Трепките Eyelash Продолжување MINK 3D лажни трепки

Тие исто така купуваат со овој производ.