.

.

Бавно Душата Кафе Рим Тешка Завеса Жанила Европски Стил Везени Cortinas Завеси За Дневна Соба, Кујна Tulle Спална Соба

Бавно Душата Кафе Рим Тешка Завеса Жанила Европски Стил Везени Cortinas Завеси За Дневна Соба, Кујна Tulle Спална

DEN 605.00
DEN 864.00
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


* ЦЕНА : САМО за 1 парче завеса или tulle.Завеса и tulle се продава одделно!
* НЕ се ВКЛУЧЕНИ : Tieback/tassel/зрнца/valance
* Се ВКЛУЧЕНИ : Ние нудиме куките или прстени за слободни(Зависи од обработка начин ќе се избере).
* ГОЛЕМИНА : Големина на "контактирајте не" е само ширина 50cm завеса или tulle,ве молиме изберете вистинската големина.
* ОБРАБОТКА НАЧИНИ : ве Молиме изберете еден,или ние ќе ги испрати Стил КУКА за вас.
* ЗАВРШЕНА ГОЛЕМИНА : готовиот ширина ќе биде 5-10 cm пократок од ширината ќе нареди.
*Curtian Width =A * 2 (два Пати на пол или песната ширина)
Ако вашиот прозорец ширина е 2 метри,ние ви препорачуваме 2 парчиња (2mx2.7m) за целиот прозорец.
*Завеса Height =B/C/D (До вас)
Можете да оставите порака да имаат Слободен Прилагоди на Висината подолу 2.7 m
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[42323] Совети за ПЛАЌАЊЕ на Сите големи банкарски картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. ПОВРАТНИ информации Знак во Мојот Ali Express. Се потврди приемот на вашата нарачка. Врз ја Напуштат Повратни информации за оваа Трансакција, страната кликнете ја Напуштат Повратни информации. ДАНОЦИ Во некоја земја,наредби можеби ќе треба да плаќаат увозни давачки во локалните обичаи, овие трошоци се на купувачот одговорност. SHIPPMENT Обично превозот ќе се организира во рамките на 7days по плаќање. Ние секогаш користете брзо превозот начини и одлучуваат употреба кои шпедиција, ако сакате конкретни шпедиција, оставете порака до нас . Купувачи од Бразил треба да се обезбеди CPF број ако изберете брз брод, ако не, ние ќе брод вашата нарачка преку Воздух Mail.
* ЦЕНА : САМО за 1 парче завеса или tulle. Завеса и tulle се продава одделно!
* НЕ се ВКЛУЧЕНИ : Tieback/tassel/зрнца/ valance * ВКЛУЧЕНИ : Ние нудиме куките или прстени за слободни(Зависи од обработка начин ќе се избере). * ГОЛЕМИНА : Големина на "контактирајте не" е само ширина 50cm завеса или tulle,ве молиме изберете вистинската големина.
* ОБРАБОТКА НАЧИНИ : ве Молиме изберете еден,или ние ќе ги испрати Стил КУКА за вас. * ЗАВРШЕНА ГОЛЕМИНА : готовиот ширина ќе биде 5-10 cm пократок од ширината ќе нареди. * Curtian Width = A * 2 (два Пати на пол или песната ширина) Доколку вашиот прозорец ширина е 2 метри,ние ви препорачуваме 2 парчиња (2mx2.7m) за целиот прозорец. * Завеса Height =B/C/D (До вас) Можете да оставите порака да имаат Слободен Прилагоди на Висината подолу 2.7 m

Основни својства

Големина:
CONTACT US, W100cm x H270cm, W150cm x H270cm, W200cm x H270cm, W250cm x H270cm, W300cm x H270cm, W350cm x H270cm, W400cm x H270cm
Обработка:
КУКИ, GROMMET ВРВОТ, Род Џеб, се Повлече Pleated Лента
Бренд Име:
БАВНО ДУШАТА
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Тип:
Завесата
Функција:
Висок Сенчење(70%-90%)
Техника:
Ткаени
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Инсталација Тип:
Страна Инсталација
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Извезена
Стил:
Европа
Локација:
прозорецот
Формат:
Електричен
Шаблон Тип:
Флорални
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
CLS-990
Употреба:
Дома,Хотел,Во Болница,Кафе,Канцеларија
Текстурата на материјалот:
Тешки Предиво, Жанила
Ткаенина Директорот Компонента:
Жанила
Главната Компонента На Содржината На Ткаенина:
Сто
Технологија:
Вез, Везени Ткаенини, Везени, Вода Растворлив Везови
Функција:
Gao Zheguang (70%-90%)
Класификација:
Прозорецот Завеса, Вертикална Завеса, Перфорирани Завеса
Тоа Е Индивидуализира?:
Yes
Боја:
кафе
Ширина:
280cm

Тие исто така купуваат со овој производ.