.

.

Креативни 2in1 Oiler стаклено шише двојна oiler соја сос шише стаклено шише леќата шише Кујната Готвење Алатка за Полнење

Креативни 2in1 Oiler стаклено шише двојна oiler соја сос шише стаклено шише леќата шише Кујната Готвење Алатка

DEN 1020.00
DEN 1158.72
-12 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

детали за производот Инстант температурна разлика : -20 до 150 Производ материјал : висок бор силикон зелено стакло Опсегот на употреба : кујнски прибор, масло за готвење или други соја сос RS-922 P : растојанието помеѓу две порти е околу 10cm ширината на дното за 6.5 см висок околу 17 CM; внатрешниот капацитет : 350 ML, надворешни капацитет : 750 ML

Основни својства

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Мирудии Сад стилови:
Се покрива со Дупка
Пакување:
1
Материјал:
Стакло
Големина:
L
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Капацитет:
350ml
Број На Модел На:
масло стаклено шише
Употреба:
Масло

Тие исто така купуваат со овој производ.