.

.

Фенг Шуи Природни 20mm--30мм Multicolor Кристалниот Глобус Сфера Топки Седум Ѕвезда Низа Декорација Занает Со 10cm Акрилик Стојат

Фенг Шуи Природни 20mm--30мм Multicolor Кристалниот Глобус Сфера Топки Седум Ѕвезда Низа Декорација Занает Со

DEN 1368.00
DEN 1439.52
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Фотографиите се само за референца, ќе се слични, бидејќи од природен камен.
Но, Ние Гарантираме Дека Сите Тие Се Со Ист Квалитет.
Стр закуп провери описи за вистинската големина и информации пред наддавање, ви благодариме!
Фенг Шуи Природни 20mm30мм Multicolor Кристалниот Глобус Сфера Топки Седум Ѕвезда Низа Декорација Занает Со 10cm Акрилик Стојат
Материјал Калцит(30мм) ; Аметист/Кристално Јасни/Роуз Кварц/Црвена Ахат/Црна Obsidian/Зелена Aventurine(20mm) Стојат Големина За 100mm(Дијаметар) x 9mm(Дебелина) Форма Топката Количина 1 Сет Забелешка Застане е вклучен
Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина,
Ве молиме погледнете го детален опис,
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи

Основни својства

Стил:
Фенг Шуи
Бренд Име:
Џин Ши Јуани
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Камен
Тема:
Будизмот
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.