.

.

Двоен Ефект Дух Стакло верзија 3.0 - Магичен Трик,Блиску до магија,умот магија проп,љубител на магија

Двоен Ефект Дух Стакло верзија 3.0 - Магичен Трик,Блиску до магија,умот магија проп,љубител на магија

DEN 432.00
DEN 479.52
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


5065587508344324 Повеќе US $ 3.99 /парче US $ 10.99 /парче US $ 71.70 /set US $ 20.35 /парче US $ 51.88 /парче US $ 99.00 /парче US $ 23.80 /парче US $ 28.99 /парче US $ 8.50 /парче US $ 46.00 /парче US $ 9.88 /парче US $ 12.99 /Демо пакет v.youku.com/v_show/id_XNz E5 Mz Ey Mz A4.html Опис Дух Стакло верзија 3.0 Слива 2 страна пророштво, страна која вели ТЕ САКАМ! Едноставна! Само принудени и казахстан гас ~! Толку долго како што можете да покаже казахстан гас! Сила на 1 : Нека публика изберете картичка, ќе треба да ги споделите на публиката дојде до чаша по проверка однапред, и нежно дишеше, wow! Неговиот избор картички, всушност, присутни на стакло. Може да се каже тој е дух марки и слично, да се плашиш од него. Ха ха ... Ефектот 2 : класичен меур MM посебна магија реквизити, онолку колку што ќе дишат на тоа се појавува "ТЕ САКАМ"! ММ шокирани!! Овој оригинален сируп користење на реквизитите, под нормална употреба може да гарантира не исчезнат! На кратко, Духот Стакло верзија 3.0 има две effcts : 1. може да се открие боја и точки на картичката избран од страна на публиката. 2. може да се открие на зборовите "ТЕ САКАМ" Содржи целосен сет на : англиски јазик прирачник + фланелен боксери кеси + 1 духот стакло Предупредување : 1). Некои реквизити може да има никакви Инструкции 2). Некои реквизити имаат само Кинески или Јапонски Настава. 3). Некои наставни видео во Кинески, можете да прочитате акција

Основни својства

Предупредување:
далеку од пожар
боја:
Јасно
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
12-15 Години,Grownups
Е Инструкции Се Вклучени:
Yes
Материјал:
Винил
Карактеристики:
Научат,Лесно Да Се Направи,Почетник,Професионални,Магионичари,Улица,Фаза
Перформанси Форма:
Close-up Магија
Број На Модел На:
020661
Големина:
other
Тип:
Други

Тие исто така купуваат со овој производ.