.

.

Бренд Нови 10 Компјутери Црна 3 Pin 3.5 mm x 1.3 mm DC Моќност Џек Приклучок за PCB Монтажа

Бренд Нови 10 Компјутери Црна 3 Pin 3.5 mm x 1.3 mm DC Моќност Џек Приклучок за PCB Монтажа

DEN 42.72

Од стоката
Достапно е за нарачката


Изработен од пластика и метал материјал, ова 3 pin 3.5 mmx 1.3 mm PCB монтажа приклучок ќе биде идеален објект да се замени скршен 3.5 mm x 1.3 mm приклучок за PCB
Апликација за да Media Player, MP3 Player, MP4 Плеер, Аудио-Видео Опрема, AV Опрема, Имајте на ум Книга, мобилен Телефон, Мобилен Телефон, Мобилен Телефон, Паметен Телефон, PDA, Автомобил Аудио итн
Тежина : 6g
Пакет Содржина : 10 Компјутери x PCB Монтажа DC Џек
боја : сребрена на ѕвонење ,црна

Основни својства

Приклучок Тип:
како слики
Употреба:
Други
Бренд Име:
Fasdga

Тие исто така купуваат со овој производ.