.

.

До 2015 Висок квалитет на FCS II G5 Surf перки со fiberglass мед чешел материјал за сурфање 002 големина M

До 2015 Висок квалитет на FCS II G5 Surf перки со fiberglass мед чешел материјал за сурфање 002 големина M

DEN 1248.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Висок квалитет на FCS II перки со fiberglass мед чешел материјал за сурфање
ПРЕГЛЕД Брзо реагирање перка за вршење помал радиус врти. Исправена дефиниција со користење на рамна фолија на страната перки овозможува за акутна насочен промени. Дизајниран за сурфери кои сакаат да останат тесни во џеб и да се изврши воздушни маневри. Идеална Состојба : Одговара шупливи бранови и punchy плажа паузи. Одборот Видови : се Препорачува за извршување shortboards со умерено-да-ниска рокер. Фотографија
Перка Материјал : fiberglass,мед чешел
Перка Големина : М
Перка Спецификации : големина G3 Г5 Г-7 База 105mm 4.41" / 112mm 114mm Длабочина 112mm 4.60" / 117mm 121mm Област 9152sq mm 14.85 квадратни во; / 9582sq mm 9975sq mm Издржам 60° 64.5° 65°
Висок квалитет на FCS II перки со fiberglass мед чешел материјал за сурфање
ПРЕГЛЕД Брзо реагирање перка за вршење помал радиус врти. Исправена дефиниција со користење на рамна фолија на страната перки овозможува за акутна насочен промени. Дизајниран за сурфери кои сакаат да останат тесни во џеб и да се изврши воздушни маневри. Идеална Состојба : Одговара шупливи бранови и punchy плажа паузи. Одборот Видови : се Препорачува за извршување shortboards со умерено-да-ниска рокер. Фотографија
Перка Материјал : fiberglass,мед чешел
Перка Големина : М
Перка Спецификации : големина G3 Г5 Г-7 База 105mm 4.41" / 112mm 114mm Длабочина 112mm 4.60" / 117mm 121mm Област 9152sq mm 14.85 квадратни во; / 9582sq mm 9975sq mm Издржам 60° 64.5° 65°
Висок квалитет на FCS II перки со fiberglass мед чешел материјал за сурфање
ПРЕГЛЕД Брзо реагирање перка за вршење помал радиус врти. Исправена дефиниција со користење на рамна фолија на страната перки овозможува за акутна насочен промени. Дизајниран за сурфери кои сакаат да останат тесни во џеб и да се изврши воздушни маневри. Идеална Состојба : Одговара шупливи бранови и punchy плажа паузи. Одборот Видови : се Препорачува за извршување shortboards со умерено-да-ниска рокер. Фотографија
Перка Материјал : fiberglass,мед чешел
Перка Големина : М
Перка Спецификации : големина G3 Г5 Г-7 База 105mm 4.41" / 112mm 114mm Длабочина 112mm 4.60" / 117mm 121mm Област 9152sq mm 14.85 квадратни во; / 9582sq mm 9975sq mm Издржам 60° 64.5°
65°

Основни својства

Применливи Луѓе:
Унисекс
Број На Модел На:
FCS2-G5
Тип:
Чантата
Бренд Име:
micfin
Отворено Активност:
Сурфање
Количина:
3 еез
Материјал:
fiberglass мед чешел јаглерод
Акции:
на располагање
Големина:
M
боја:
Сина боја со Црн
Модел:
FCS II

Тие исто така купуваат со овој производ.