.

.

Врежан МОЕ БЕБЕ Злато Исполнет Ткаенината Алка+Прстен Поставите Децата Накит

Врежан МОЕ БЕБЕ Злато Исполнет Ткаенината Алка+Прстен Поставите Децата Накит

DEN 344.00
DEN 430.08
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

кога не се носи, ве молиме запечатување накит, за зачувување по користејќи памук или ткиво за да го избришете влага и нечистотија. Тоа е исклучително долготрајни и ако згрижени ќе ви трае цел живот. е Electroplated, е уште еден чекор надолу во квалитетот. КАКО што сите знаеме, времето за испорака зависи од испорака Компанија и локалните обичаи/давачки, или временските услови, итн.Ние брод вашата предмети во рок од 3-4 дена, откако доби расчисти исплата, ги исклучува викенд и празници.се надевам дека ќе се разбере неконтролирано превозот време, ако не можете да примите објект во времето , ве молиме контактирајте со нас на прв и ние ќе се обидеме потрудиме да го решат проблемот за што побрзо .5
тежина : 11grams
Квалитет : ААА+++
Никел слободни, не се алергични, не е лесно да се оцрни
Сите објектот со Убава бесплатен подарок кутија
Она што е исполнет злато
Злато Исполнет Накит е густа (за 25mil) солидна слој на квалитетот злато топлина врзани на внатрешна полу-скапоцени метали од страна на напредни машински процес.
Нашиот принцип : Добар Квалитет, Евтини во Цената, Најдобра Услуга!
Добредојдовте на место на ред! споделување на вашата љубов да вашата љубов луѓе
Ставка Опис
Состојба : 100% Сосема Нов ,никогаш не се носи
18k жолто злато исполнет бебе ткаенината закачам
кол : 40mm*35mm
ширина : 6mm
ни прстен големина : 3.
Враќање
Ио нашето задоволство е наш приоритет. Тоа не шушка надвор, дупка или бојата. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви помогне во решавање на проблемот што е можно поскоро да се направи сте задоволство, јас длабоко верувам дека комуникацијата е најдобар мост за нас!. Враќа се достапни во рок од 24 дена по објект е примена.
Повратни информации :
Вашето задоволство е најважно во нашиот бизнис! Откако ќе ги задоволи вашите објектот, ве молиме оставете ни Позитивни Повратни информации и висок НСД резултат, што е многу важно за нас! Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме на прво пред да замине било Неутрален или Негативен Фидбек. другите земји обично трае околу 30-45 дена да се вашата рака Преку Кина пост Воздух парцела , но Русија, Јужна Америка, Африка, обично трае околу 35-55 дена да се вашата рака;
3 . Ние не ги обесштетува се врати превозот обвиненија. ние исто така нудиме 11-15 дена Преку Кина пост ЕМС Брза испорака, ако сакате да брод објектот преку овој метод во брзање, ве молиме пишете ни на првиот.
Злато исполнет накит е поекономична алтернатива за цврсти златен накит! Но, ве молиме да се свесни за тоа не е солидна златен накит!
Она што е начин да се грижи за злато исполнет накит?
A. Ве молиме не се споредуваат злато исполнет накит да позлатен накит (обично само 3 мили слој) како што не постои споредба, злато исполнет е многу повеќе вредни и оцрни отпорни од позлатен. Таа ги има сите голема карактеристики на цврстиот златен накит без цена .
Превозот
1.

Основни својства

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Дијаметар:
40mm*35mm
Стил:
Тренди
Пол:
Девојки
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Материјал:
Метал
позлата:
Злато-боја
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
B08131
Функција:
Убаво
боја:
жолта,златна
Стил:
Моден
Материјал:
злато исполнет бакар
Големина:
40mm*35mm
Еколошки Стандарди:
олово,никел,кадмиум слободни
Пол:
бебе,деца,детска
Тип:
манжетната закачам
Материјал:
Никој

Тие исто така купуваат со овој производ.