.

.

Жешка Куче Миленичиња Мачка Крзно Dematting Чешлање Deshedding Тример Алатка Чешел Гребло Четка За Кучиња, Мачки И Зајаци

Жешка Куче Миленичиња Мачка Крзно Dematting Чешлање Deshedding Тример Алатка Чешел Гребло Четка За Кучиња, Мачки

DEN 305.00
DEN 331.20
-8 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Жешка Куче Миленичиња Мачка Крзно Dematting Чешлање Deshedding Тример Алатка Чешел Гребло Четка За Кучиња, Мачки И Зајаци
Карактеристики :
Оваа чешел карактеристики 11 остар жилет појачани челик serrated ножеви дека може да се справи своеволен душеци и тешки tangles брзо и ефикасно, додека одржување на грб должина
Контрола се справи држи твојата рака во природна позиција да се намали заморот. Не се лизга гумени слој обезбедува поголема контрола за безбедни, ефикасни мат отстранување со минимален напор
Погоден за крзнени миленичиња чешлање и секојдневна масажа, направете вашето домашно милениче крзно shinier
Круг мазна главата и не би повреден вашето домашно милениче
Материјал : ПП + TPR
Големина : Прибл. 17.5x7cm/ 6.89*2.76"
Пакет Се Вклучени :
1x Dematting Чешлање Deshedding Тример

Основни својства

Големина:
L
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
DogLemi
Број На Модел На:
Миленичиња Чешлање Крзно
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Точка име :
Куче Чешел Крзнени Миленичиња Чешлање

Тие исто така купуваат со овој производ.