.

.

Цинк легура pendant накит додатоци diy рачно изработени материјал шарм На птица 22 * 32 mm конекција

Цинк легура pendant накит додатоци diy рачно изработени материјал шарм На птица 22 * 32 mm конекција

DEN 191.04

Од стоката
Достапно е за нарачката


Реден Број : 20pcs/многу
Предмет БР. : 001643
Објектот Matetials : Цинк Легура
Главната Боја : Анти сребро.
Објектот Големина : 22*32 mm (1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm)
Објектот Useage : Одговара накит одлуки Pendant наоди ( Нараквица, нога синџир, џемпер синџир, ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети

Основни својства

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Beadalon
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
001643
Шарм Тип:
Растенијата
Количина:
20pcs
Големина:
22*32mm
боја:
анти сребро.
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура

Тие исто така купуваат со овој производ.