.

.

SINOLYN Ирис КРИЕШЕ Проектор Shrouds Маски, Капи Bezels за Проектор Retrofit Chorme Црна Одговара 3.0 2.5 инчен Леќа П5 E5 WST

SINOLYN Ирис КРИЕШЕ Проектор Shrouds Маски, Капи Bezels за Проектор Retrofit Chorme Црна Одговара 3.0 2.5 инчен

DEN 729.00
DEN 767.52
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Различни shrouds направи вашиот автомобил различни од другите. За било какви прашања/сугестија/идеја, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори со решение веднаш штом ќе може да.
Answer : ___________________________ Note : Леќа Не Се Вклучени, Ако Треба Објективот Премногу, ве Молиме проверете на следниот линк,
Ние знаеме дека international shipping бара солидна и безбедно пакување, како и пакетот има долг пат за да се транзит до тоа
добива за вас. Затоа, вашите позитивни повратни информации е од исклучително значење за нас.
Опис : Овој Ирис стил на покровот е како чисто како било shrouds може да биде, со мазни хром финиш. 5 часа отпуштање обработка, нема деформација, не куцам. Овие shrouds беа направени да се модел на ОЕМ Стил на Tiguan Покров. Ве молиме контактирајте со нас ПРЕД да замине негативни/ неутрален повратни информации,ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем. Совршен местењето на соодветниот проектор леќа
10. Сјајна површина, со голема рефлексивноста. Пораката ќе биде испратена за вас со следење на број и се проценува датумот на породување по вашиот објект се испраќаат надвор. Овој објект добива 15 дена пари назад гаранција за да се обезбеди вашето задоволство и бенефиции. Ние секогаш пакувам на нашите најдобри за да се осигура дека ќе го добиете пакетот како совршена, како што треба да биде . SPSR обично трае 7-20 работни дена во Русија. Ние зависи од нашето задоволство на клиентите да расте. Нашата одлука е конечна.(ве молиме да не се фаќа за тоа силно)
8.Воздухот пошта вообичаено трае 7-25 работни дена да Азија, Западот Евра, северна Америка, а 15-45 работни дена во Јужна Америка, Русија, Средниот Исток, Источна Евра. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина. Не обојувајте отстранети по многу пати раце триење. Оваа shrouds одговара директно до 3.
Ние ќе прогласи пакет само во 10 ДОЛАРИ за да им помогне на нашите клиенти за да се намали/избегне царина. EMS изразат испорака обично трае 5-15 работни дена зависи од земјата доставени до. Овие проектор shrouds се со добра изработка и тоа може да му одолее на висока температура. Ако комплет пристигне скршени, само нас контакт и ние ќе испрати замена. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни остави позитивен фидбек. Многу видови на облици и видови за вас да се избере, ќе се најде еден ви се допаѓа најмногу. Сите предмети ќе бидат професионално тестирани и внимателно спакувани пред превозот. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригиналното пакување материјал.
Било дополнителни трошоци се генерирани од страна на царинење мора да биде на товар на купувачот. Нејзините 5. 200 степени отпорност на топлина маска со висок квалитет и голема упорност. Electroplate обработка во omniseal средина, без контаминација честички на површината. ПРОЗОРЦИ/DHL/ТНТ/ФЕДЕКС изразат испорака обично трае 4-7 работни дена зависи од земјата доставени до. Ако ви е потребна за 2.

Основни својства

боја:
Хром, црна shrouds
Име На Модел:
Ирис
Тип На Објект:
прашина маска
Бренд Име:
SINOLYN
Леќа:
Не Се Вклучени
Автомобил модел:
За сите 3.0проектори

Тие исто така купуваат со овој производ.