.

.

Адвокатско Салата Компресија Панталони 2017 Нови Crossfit Работи Хулахопки Мажите Bodybuilding Спорт Обука Панталони Панталони Маскирна Joggers

Адвокатско Салата Компресија Панталони 2017 Нови Crossfit Работи Хулахопки Мажите Bodybuilding Спорт Обука Панталони

DEN 715.00
DEN 894.24
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Реден број : YEL27-1010 Големина(cm) Панталони-L Половината Колковите Висина S 88 60 70 165 М 90 65 73.5 170 L 92 70 77 175 XL 94 75 80.5 180 2 XL 96 80 84 185
Карактеристики на производот :
Ткаенини :
1. висока еластичност, покажува силни телото, обезбедување блиски удобност, подобрување на мускулите ефикасност, намалување на мускулната потреси и тресење
2. Ја апсорбира потта, пот, брзо сушење серија на функции. Прво, пот ќе ве однесе во ткаенини, а потоа полека volatilize во движење
Надвор. Со брзо сушење својства на полиестер ткаенини, облека сува брзо. Оваа серија на функции да се реши ќе со пот за време на вежбање
Ова се карактеристиките кои памук ткаенини не треба, и потење, брзо сушење ткаенини се трендот на фитнес облека!
Дизајн :
Облеката на линија е во согласност со движењето барања и специјален дизајн.
Функција : облека за зголемување на линии, 1. цврста облека устата. Без разлика колку е висок интензитет на вежбање, за да се обезбеди фиксација не ќе се подели устата дизајн.2. линија, да се осигура дизајн на спортска облека не се во согласност со деформација на.3. линии кога се движат непречено, подобрување на комфорот во движење!
Обликот аспект : линии на дизајнот ќе направи да се чувствувате повеќе само-култивирање, подобрат и да се насочат покаже тело мускулите смисла!
Име : машки спорт обука тесни панталони 1010
Модел шоу :

Основни својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Тесни
Спорт Тип:
работи
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
1010
Објектот Должина:
xx
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
fanceey
Материјал:
Полиестер
Шема:
Чиста Боја
Грешка опсег:
2cm
Големина:
S,M,L,XL,XXL

Тие исто така купуваат со овој производ.