.

.

KISSCASE IP 67 Водоотпорен Shockproof Телефон Случај За iPhone 6s 6 5s 7 Плус Покрие Пливање се Нурне Случаи За iPhone 6 7 5 Coque

KISSCASE IP 67 Водоотпорен Shockproof Телефон Случај За iPhone 6s 6 5s 7 Плус Покрие Пливање се Нурне Случаи

DEN 163.00
DEN 191.52
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


IP 67 Водоотпорен Shockproof Телефон Случај Маска За Iphone 6 S 5 S 7 7 Plus Плус Вода/Нечистотија/ Пливање се Нурне Случаи Coque За Iphone 6 7 5
Производ Функција>>>>
Модел : За Iphone 7 7 Plus / 6 S 6 Plus / 5 S SE Супериорен водоотпорен, IP68 одделение тест по - водоотпорен; Funtion : Пливаат Нуркање Случај + Нормално Smart Допир +Играте Играта се Види ТВ и Др Стил : 2016 Година Нови Водоотпорен Телефон Случај Покритие За Apple Iphone 6 S / 6 Plus Капка / Слободен брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !! Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,Благодарение Купи 2 Pices Добие 5% Попуст !!
1. Оригинален производ слики се обезбедени за стари клиенти. 2. Пакетот може да биде пријавено како ПОДАРОК и тврдеше дека во некоја пониска вредност за вас . 3. Речиси сите наши производи НЕ се стави во мало пакување. ако ви треба мало кутија, ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме! 4. Трговија на големо/dropshipping и поддржани, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба повеќе најголемиот дел цена или побрзо превозот. 1. Ве молиме да го пополните вашето целосно име и презиме 2. Ве молиме да го пополните вашиот точни ПОЛНА адреса, вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава. 3. Бидејќи на агол и светлина, вистински објект може да биде малку поинаков од сликата.ве молиме љубезно ве молиме да се разбере, ви Благодариме! 1. Ако нешто те прави незадоволни или лути, ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине Повратни информации.Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот, додека не ги задоволи. 2. Ако ви се задоволи со објектот, ве молиме додадете нашата продавница да омилена листа и да оставите позитивен фидбек (5stars) да ги поттикнуваат нас! 3. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации или да се отвори било спор, без било каква комуникација со нашата служба тим, ние веруваме дека може да го реши проблемот за вас совршено во пријателски начин !

Основни својства

Материјал:
За iPhone 6 6S, За iPhone 6 6S Плус, За iPhone 5 5S SE, За Iphone 7, За Iphone 7Plus
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 7 Плус,iPhone 6s,iPhone 5s,iPhone 6s плус,iPhone 6,iPhone SE,iPhone 5,iPhone 7
Функција:
Водоотпорен
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Водоотпорен Shockproof Телефон Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Бренд Име:
KISSCASE
Големина:
Waterproof Phone Case For Apple iPhone 6 6s Plus 7 7 Plus 5 5s SE Case
дизајн:
Спорт
SKU:
YXF11242 YXF11214 YXF10847
Материјал:
Висок Qualuty Мека TPU Силикони
Карактеристика 2:
360 Целосна Заштитна + Smart Допир Под вода
функција 3:
Целосна Заштитна Мека TPU Случај Маска За iPhone 6 6s Плус 7 7 Плус 5 5s
карактеристика 4:
Curvey Патување Dwimming Нуркање Спортски Активности На Отворено
Компатибилен Модел 1:
Телефон Случај За iPhone 6 Случај За iPhone 6s Случај За iPhone 6 6s Плус
Компатибилен Модел 2:
Телефон Маска За iPhone 7 Случај За iPhone 7 Плус Случај
Компатибилен Модел 3:
Маска Coque За iPhone 5 Случај За iPhone 5s Случај За iPhone SE Случај
боја:
Најдобрите Ноќта На Вештерките Подароци Телефон Додатоци
Тип:
Мобилен Телефон Кеси И Телефон Случаи

Тие исто така купуваат со овој производ.