.

.

2018 Нов Луксузен Африкански Накит Поставите Дубаи Жолта рачно изработени Индискиот Накит Поставите Свадба за Невеста Кристал Жените Накит Поставите Дама

2018 Нов Луксузен Африкански Накит Поставите Дубаи Жолта рачно изработени Индискиот Накит Поставите Свадба за

DEN 1498.00
DEN 2496.00
-40 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


2018 Нов Луксузен Африкански Накит Поставите Дубаи Жолта рачно изработени Индискиот Накит Поставите Свадба за Невеста Кристал Жените Накит Поставите Дама

Methord
Време На Испорака
acking Број
Детали
CPAM
15-60 Дена
Yes
Сите Достапни
Epacket
7-60 Дена
Yes
Пристап До САД Само
EMS
6-30 Дена
Yes
Слобода На Избор
DHL
4-15 Дена
Yes
1. Ако вашата цел е многу треска,можете да изберете изразат испорака.ние можеме да брод вашата објекти Со ЕМС..курирската служба DHL.
2. Ако вашата цел е над 200 ние ќе брод вашата објекти за вас преку DHL превозот(вклучуваат Песна НЕ и песна информации на интернет)..ќе ја доби парцела во 4-15 дена..
1.Сите Предмети Ќе Бидат Испратени Надвор Од Стандардните Методи . Ако Било Други Превозот Методи Што Треба , Pls Контактирајте Со Нас Во Времето .
2.Таму Може да Биде 1-2 Бизнис Задоцнување Кое е Надвор од Нашата Способност . Ве молиме да Ни Даде Разбирање . Благодарение :
Ако ви се допаѓа и се задоволни со предмети ,Ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек и 5 Ѕвезди. Ако не сте задоволни со нашите производи или не добиете вашите производи по 60 дена, ве молиме ни e-mail, ние би сакале да се потрудиме да ја добиете вашата 100% задоволство.

Основни својства

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Обликотшема:
Кристал Столб
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
DUDo Накит
Стил:
Тренди
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан обетки хривнија
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
африкански накит сет
Метали Тип:
бакарни легури
Повод:
Свадба
Материјал:
Кристали
Occassion:
- Годишнината партија Ангажман WeddingMaterial свадба
дизајн:
Жените Мода Свадба Накит Сетови
Состојба:
100% сосема нов
квалитет:
Врвен квалитет
боја:
Портокалова , Бела , Fuchsia / Топла РОЗОВА ,Теал Зелена , Црвена
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Стил:
најновите
Frist Слој Должина :
18 инчи
хривнија:
8 инчи

Тие исто така купуваат со овој производ.