.

.

20PCS/МНОГУ F24NM65N ДА-220F / AUTIRF2804 ДО 220 / STTH20P03S ДА-247 / 6R280C6 IPA60R280C6 ДА-220F / 6163D BTS6163D ДА-252

20PCS/МНОГУ F24NM65N ДА-220F / AUTIRF2804 ДО 220 / STTH20P03S ДА-247 / 6R280C6 IPA60R280C6 ДА-220F / 6163D BTS6163D

DEN 748.00
DEN 787.20
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Производ линкови за четири модели, соодветно,
Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.
Треба да изберете на кој може директно да го купите,
Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.

Основни својства

Приклучок Тип:
F24NM65N, AUTIRF2804, STTH20P03S, 6R280C6 IPA60R280C6, 6163D BTS6163D
Бренд Име:
CazenOveyi
Број На Модел На:
US
Употреба:
Стандард
Излез Тип На:
Стандард
врска:
Стандард
Излезниот Напон:
Стандард

Тие исто така купуваат со овој производ.