.

.

Солидна Месинг Бања Тоалетот Потоне Push-надолу Pop-Up Слив на Мозоци Со Златен/Античкиот/Розово Злато бања делови тапа додатоци

Солидна Месинг Бања Тоалетот Потоне Push-надолу Pop-Up Слив на Мозоци Со Златен/Античкиот/Розово Злато бања делови

DEN 743.00
DEN 1238.40
-40 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Плаќање Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ Испорака : ·ве Молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. · Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата. ·Превозот ќе биде низ целиот свет преку КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL, Објекти превозот обично takes15-30 дена за испорака. · Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест. · Треба да проверите објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета. Гаранција : ·Доаѓа со 5 години производство гаранција; · Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено; ·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен. Контакт со нас на : · Ако сакате да се направи голема цел или измеша нарачки,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене. · Ако треба да нарачате повеќе објекти,pls дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на дел од производот. Повратни информации : ·јас ќе се опише предмети, како и што можам. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам; · ве Молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, за да можеме да работат надвор; · Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.

Основни својства

Тип:
Канализација
Број На Модел На:
MY-D83225
Стил:
Круг
Кат Мозоци Метод:
Гравитацијата Испирање
Површински Третман:
Electroplated
Бренд Име:
Tuqiu
Примена:
Басенот
Материјал:
Дувачкиот
Големина:
Others

Тие исто така купуваат со овој производ.