.

.

2017 Мода Кралска Сина свадба одговара Tuxedo За Мажи 3pieces Домот Работа Носат Палто mens Партија Одговараат на Сопствени (Јакна+Панталони+Вест)

2017 Мода Кралска Сина свадба одговара Tuxedo За Мажи 3pieces Домот Работа Носат Палто mens Партија Одговараат

DEN 3456.00
DEN 3839.52
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ви благодариме! Надевам Дека Ќе Уживате Во Вашата Шопинг!!!
. 1) Ние длабоко се надевам дека сте задоволни со вашиот купување од нас. 1) Ние гарантираме дека стоките се предмет на ригорозни квалитет проверки за да се осигура дека стоката ќе примите со добар квалитет. 2) Ако не е квалитетот на производот, или делови нецелосни толку долго колку што се во можност да ги презентира релевантните објаснувачки материјали, ние ќе ви обезбедиме со враќање на услугата.
Стандардната големина врз основа на нашата големина на табелата, ако сакате да направите сопствени направени услуга,подолу е само водич. 2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тука, ние ќе ви покаже кои мерки се потребни и тоа како правилно да ги земе. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Наддавање е за еден фустан само. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Со цел да се направи фустан се вклопуваат за вас, ве молиме дај ни вашиот exactitude големина и точната боја услов, кога прави нарачка.
Фустанот не содржат било кој додаток, како свадбен превез, ракавици, итн. За враќа, 30 % restocking плаќање ќе се наплаќа на сите враќа. За размена, клиентите плаќаат сите превозот цена. 4), Нашата работа е да се направи вашето купување се грижете се-слободен искуство. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена по приемот на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас прво пред испраќање на предмети назад кон нас, и ние не прифаќаме враќа без да ни се јавите. 4) Се целосно искрен со се што сакате да знаете, не се наоѓа помеѓу продавачот и купувачот. далечинско област со DHL или UPS-от, на дополнителен надоместок се платени од страна на купувачот. Време на испорака ќе врз основа на различни земји или региони низ светот. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн. Ние нема да преземе одговорност за било каква превозот несреќи, одложувања или други прашања резултат од превозот превозници или виша сила причини. Како за испорака дестинации (вашата адреса) каде што само DHL или ПРОЗОРЦИ се достапни, ако тоа е т.Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака. 3) ве Молиме да не't двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. во оригиналната слика. За пакет пропуштени на патот до дестинацијата, ние ќе се обидеме потрудиме да се поврзеш со конкретна компанија и ажурирање на најновите информации за вас. 3) да Реагира секој проблем што сте се сретнале во кратко време ПОБРЗО и да направи се што е во дофат да ги реши ,да се потрудиме да ги споделите со секој клиент бидат задоволни со нашите предмети и услуги.

Основни својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Материјал:
Акрилик,Lycra,Полиестер,Најлон,Памук,Волна
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
MinanSer
Одговара Тип:
Слаби
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
Стил:
Формално
Број На Модел На:
мажите одговара
terno masculino:
Vestido де феста
мажите одговара:
Одговараат на
Terno:
одговараат на мажите
tuxedo:
костимот homme
одговара на мажите 2017:
Пушењето Masculino
ternos masculino:
свадба костуми за мажи
двојно гради одговараат на:
terno тенок одговара
casamento personalizado:
адвокатско одговара
мажите одговара:
ternos
костимот mariage homme:
адвокатско одговара со панталони

Тие исто така купуваат со овој производ.