.

.

Телефон Случај за Samsung Галакси J3 година j320 Случај Печати Мека TPU Покрие Силикон За Fundas Samsung Галакси J3 2015 J300 Телефон Маска

Телефон Случај за Samsung Галакси J3 година j320 Случај Печати Мека TPU Покрие Силикон За Fundas Samsung

DEN 75.00
DEN 122.88
-39 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на : Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . Производите се продаваат и дома и во странство, освојувајќи корист и комплимент од клиенти. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки.
Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Или не, ве Молам, точно пред исплата. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти и Испакнатините. Ние само брод да се потврди цел адреси. BEBIRDCASE е вашиот Најдобар избор. Случајот е Лесно да го вметнете и Отстраните.html Телефон Случај за Samsung Галакси J3 2016 година j320 Случај Печати Мека TPU Покрие Силикон За Fundas Samsung Галакси J3 2015 J300 Телефон Маска
- 100% Сосема Нов Случаи
- Направен од високо-квалитетен Материјал
- Моден дизајн, Лесен и Издржлив
- Заштита на вашите вредни инвестиции од рбет и да се оштети
- Спакувани со opp вреќа
- Мобилен Телефон Случај * 1 ( Не се вклучуваат телефон)
Нашите Предности >>
Пад на Превозот поддршка , ќе се обезбеди слики
Вистински Бесплатен превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Брзо се Подготви објект во 48 часа
Трговија на големо може да уживаат ГОЛЕМИ попусти и Брза испорака метод Бесплатен превозот
Нашата Компанија Предност>>>
Обезбеди вистинска слика за препродавач!
Продажба На Точки >>
Совршено опремени +Висок квалитет TPU + Луксузни Модни Шема + Бесплатен Превозот + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Искусни КК постапка. Посетете ја нашата Службен Store : https : //www.Овие се купувачите одговорност. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти. BEBIRDCASE е посветен на обезбедување на клиенти со високо квалитетни производи и одлична услуга. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Квалитет на производи со најниската можна цена. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. J ust задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат
Шопинг Водич :
Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет!
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне.

Основни својства

Бренд Име:
BEBIRDCASE
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
Карактеристики:
Моден Насликани 2017 Најновите Ултра Меки Силиконски Телефон Случај Кеси Маска
Тип:
Монтиран Случај
дизајн:
Цвеќиња,Ткаеше,Симпатична,Спорт,Егзотични,Животински,Сјајна,Апстракт
квалитет:
Висок Квалитет На++++++
Компатибилен Модел:
За Samsung Галакси J3 (2016 година) J320F & J3 (2015) J300 J3000
Функција:
Подарок за Жена мажите девојки
Стил:
Мода, Симпатична, Луксузни, Елегантен, 2016 Година Најновите Funda
Материјал:
3D Олеснување TPU Случај
дизајн:
цртан филм,животно
Пад на превозот:
Поддршка
Тип:
Случај
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
Времето на Пазарот:
2017 Нов Бенд на Пазарот и Топла Продажба Coque Fundas Школка Capa

Тие исто така купуваат со овој производ.