.

.

Домашна употреба USB Кулер за Ладење Батерија Рачни Мини клима уред Фан Преносни

Домашна употреба USB Кулер за Ладење Батерија Рачни Мини клима уред Фан Преносни

DEN 249.00
DEN 292.32
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Виткање дизајн & Преносни : Може да се користи како десктоп воздух фан или рачни фан. Мали и исклучителна, лесно во торба внатре. Совршен за активности на отворено и патување, можете да дишат на свеж воздух насекаде и во секое време. Безбедно да се користи : Мека ножеви направени од TPE материјал и ќе не боли раце, дури и кога неговата работа. [Забелешка : Притиснете го ножеви цврсто пред употреба за да се избегне паѓа надолу.] 360 степени : Хуманизирано 360 степени виткање handgrip дизајн, преносни, рака одржа мини вентилатор за ладење, се прилагоди на било различни агли, лесен за употреба. 2 Брзина избори : 2 напојува начини го прави пренослив да се користи како почетен маса, биро за статистика, автомобил ладење, кампување, спиење, лични отворено клип на фан како можете да го користите било каде што треба, без разлика во затворен или на отворен простор. USB напојува : Rechargable battery и USB напојува. Вграден-на полнење 500m Ah батеријата преку USB кабел. Тоа трае 2 часа, за полнење и може да се користи за 3 часа кога целосно наполнета. Како да го користите : 1. Целосно наполнете фан пред првата употреба за да ја активирате батеријата. Тоа трае околу 2 часа. 2. Сина светлина врз кога полнење, Црвено светло кога целосно наполнета. Црвено светло трепка кога се надвор од власта, а вие треба да ја полните фан сега. 3. Притисни го копчето за да го вклучите или исклучите фан. Спецификација : Влезен напон : DC 5 V капацитетот на Батеријата : 500m Ah време на Полнење : 2 часа Користење време : 3 часа Материјал : ABS, TPE Димензии : 3x10x4.3cm(1.18x3.94x1.69in)(приближно) Боја : Портокалова, Зелена Количина : 1 сет Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Рачни Мини Фан 1 x USB Кабел за Полнење

Основни својства

Број На Модел На:
Мал вентилатор
Примена:
Тип:
Воздух За Ладење Вентилатор
Max. Времето Граница:
Не Мерењето
Материјал:
Пластични
Далечински Управувач Функција:
No
Снабдување воздух режим:
Ротари Ване
Употреба:
Дома
Брзината На Вентилаторот:
првиот степен на пренос
Инсталација:
Мини
Времето Функција:
Не Мерењето
Големина:
Правец На Видот:
Природен Ветер
Max. Моќност:
Suspender Должина:
Не Suspender
Вода-недостиг на Моќ-исклучување на Заштита:
No
Ротација Начин:
Без Ротација
Бренд Име:
MEXI
Контролирање На Режимот:
Механички Тајмер Контрола
Тип:
Ладење Само
Обратна Ротирачка Функција:
No
Технологија:
Други
Извор На Енергија:
USB
Напон (V):
DC 5V
Моќност (W):
USB

Тие исто така купуваат со овој производ.