.

.

FORUDESIGNS 3D Зголеми Цвет Печати Женски SilkL Долго Scarfs Бренд Дизајн Тенка Shawl Echarpe Луксузен Крпи Марами Манта

FORUDESIGNS 3D Зголеми Цвет Печати Женски SilkL Долго Scarfs Бренд Дизајн Тенка Shawl Echarpe Луксузен Крпи Марами

DEN 792.00
DEN 1055.52
-25 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


За Нашата Продавница
1. Додадете ни ја вашата омилена продавница листа, се повеќе се изненади и попуст. 2.Додавање на стоки во вашата шопинг кошничка, добие најдобрата цена во прв пат и да се купи во време. За Плаќање 1.Можете да платите со Банковен налог, Western Union, Master Card, Visa, Зачувам, Кредитна картичка... 2.Ве молиме да ја плати во рок од 5days на редот во Врска со Превозот 1.Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако вашата уплата е завршен ( празници можеби продолжува) стоката ќе пристигне во 10-55 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори. Гаранција и Гаранција 1.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар. 2.Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел. 3.Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин. Однапред ви благодариме за вашата corporation. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Се истакна : 1. Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава. 2. Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.

Основни својства

Големина:
180X90cm
Тип На Објект:
Марами
Број На Модел На:
Z11
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Марами Должина:
>175cm
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Флорални
Марами Тип:
Shawl, Заврши
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Објектот:
жените долго марами
Име на производ:
лето мека свила shawls
Функција:
женски chiffon плажа шамија
Мултифункционален:
може да се носи околу вратот,главата...
Шамија големина:
180*90cm
боја:
како на слика чевли
Печати:
зголеми цвет печати тенки женски scarfs
Стил:
моден дизајн пролет шамија shawl жена
ве молиме note1:
добредојдовте на сопствени слика на шамија
ве молиме note2:
обезбеди пад на превозот и трговија на големо

Тие исто така купуваат со овој производ.