.

.

Кинеската Уметност Платно Ѕид Слика Ракопис Четка Calligraphy Од Чигонг Платно Ѕид Постер Модерна Декорација Ѕид Оркестарот LZ596

Кинеската Уметност Платно Ѕид Слика Ракопис Четка Calligraphy Од Чигонг Платно Ѕид Постер Модерна Декорација

DEN 331.00
DEN 360.00
-8 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Име : Платно Printings Уметничка Слика
Материјал : Висок квалитет на Платно Ткаенина
Тема : Четка Calligraphy
Големина на :
20x58cm / 8x23inch
30x89cm / 12x35inch
40x117cm / 16x46inch
50x147cm / 20x58inch
61x178cm / 24x70inch
Рамка : Без рамка, Нема носила

Основни својства

Големина (Инчен):
20x58cm 8x23inch, 30x89cm 12x35inch, 40x117cm 16x46inch, 50x147cm 20x58inch, 61x178cm 24x70inch
Бренд Име:
Меморија Боја
Материјал:
Платно
Форма:
Посебна
Стил:
Традиционален Кинески
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Писмо
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Број На Модел На:
LZ596
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No

Тие исто така купуваат со овој производ.