.

.

30*150 mm чисто Стакло Капка Призми За Лустери 5 компјутери/торба Убавина Приврзоци За Лустерот Дома Декор Фестивал Додатоци

30*150 mm чисто Стакло Капка Призми За Лустери 5 компјутери/торба Убавина Приврзоци За Лустерот Дома Декор Фестивал

DEN 575.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Име : 30*150 mm чисто Стакло Капка Призми За Лустери 5 компјутери/торба Убавина
Приврзоци За Лустерот Дома Декор Фестивал Додатоци.Ако ви се исполнат проблеми во текот на обработка на уплатата,pls ни се обратите за помош. Квалитет, добра изработка, и функционалност се зборови кои ги опишуваат нашите производи.

Основни својства

Тема:
Маскота
Стил:
Фенг Шуи
Материјал:
Стакло
Материјал:
k9 кристално
Состојба:
Бренд Нови
Големина:
30*150 mm
N.W.:
37 g/pc
Пакетот Содржи:
5 Компјутери/торба
Големопродажната Услуга:
Контактирајте со нас
Фестивал Додатоци:
Ноќта На Вештерките Денот На Благодарноста Silent Night Оркестарот Додатоци Подарок
Кристално Стакло Дел За Лустерот:
Кристал Приврзоци За Лустери Дома Декор Додатоци

Тие исто така купуваат со овој производ.