.

.

Висок квалитет сина боја LED одговараат на LED робот висок костими со шлем за фаза покаже перформанси

Висок квалитет сина боја LED одговараат на LED робот висок костими со шлем за фаза покаже перформанси

DEN 38352.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Висок квалитет сина боја LED одговараат на LED робот висок костими со шлем за фаза покаже перформанси
1. LED костими шоу
2. Повеќе детали за LED робот носии
Производи име
LED костими , LED светлечки робот
LED Боја
Сина
Е прилагодена
Yes
Големина
Кориснички
Костими боја
Сина или Црна
Батеријата
Батерија
Тежина на пакет
Околу 15 кг
Пакет големина
45 * 32 * 30 cm
3. Пакување & Испорака
Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната.
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС. Курирската служба DHL. E-ПАКЕТ. UPS-от. Или Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Ние ќе го избере Изразат во согласност со специфичните услови.
Ние брод понеделник ? Сабота, со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса.
Стандард на Услуги трае околу 18-25 работни дена. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга НЕ е trackable.
Експедитивни Услуги трае околу 10-15 дена. Тоа?s trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или (Кина ЕМС веб-страница).
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
1 Пена пакување за да се спречи стоки во транзит стискаш 2. Картон, добра заштита 4. Нашите услуги
1.Ние имаме свои независни сопственост правото за luminescence материјали и систем за контрола.Исто така, сите наши светлина носии се дизајнира и произведува од страна на самите себе
2.LED мека светилка лента е нашата компанија оригинална творба,со користење на тоа може да влијае на било моделирање како што имаат голема флексибилност,силна затегнувачка на корозија и не е лесно да се пробие
3.Ние може производство според вашите слики,примероци и дизајн итн
4. Ние може да гаранција 1 година ако natrual штета.
5.Нашите костими е на високо квалитетни и евтини цена

Основни својства

боја:
Шарени led светло, Сино led светло
Повод:
Блескав Време:
1-2 часа
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Wecool-LC025
Број на Компјутери:
1pc
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Тип:
LED костими , ПРЕДВОДЕНА нозе робот
боја:
Сина
Извор На Светлина:
LED
Костими боја :
Сина или прилагодени
Нето тежина:
10 kg /парче
Бруто тежина:
12 kg / парче
Е Прилагодена:
Yes
Апликации:
Ноќта на вештерките, Божиќ, бар, танц, перформанс
Трговија на големо:
Yes
Батеријата:
Батерија

Тие исто така купуваат со овој производ.