.

.

CANGHPGIN Бренд Лето Работи Шорцеви за Мажи Брз Сува Дише Тренингот Салата Спорт Кратки Панталони Мека Памучна Фитнес Џогирање Шорцеви

CANGHPGIN Бренд Лето Работи Шорцеви за Мажи Брз Сува Дише Тренингот Салата Спорт Кратки Панталони Мека Памучна

DEN 561.00
DEN 935.04
-40 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


CANGHPGIN Бренд Лето Работи Шорцеви за Мажи Брз Сува Дише Basketbal Салата Спорт Кратки Панталони Мека Памучна Fitnes Џогирање Шорцеви Здраво,драг пријател! Добредојдовте на нашата продавница! Сите наши производи се направени од голема фабрика,не се грижи за квалитетот. Ако постои нешто што јас можам да ви помогнат,како што се цена,големина,боја,итн.Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.Ви благодариме!
Големина на Информации ( ве Молиме овозможи 1~2cm се разликува поради прирачник за мерење,благодарение )
Големина
Половината
Хип
Должина
Висина
Тежина
cm
инч
cm
инч
cm
инч
cm
KG
М
72
28.3
98
38.6
48
18.9
165-170
55-62.5
L
76
29.9
102
40.2
50
19.7
170 -175
62.5-70
XL
80
31.5
106
41.7
52
20.5
175-180
70-77.5
XXL
84
33.1
110
43.3
54
21.3
180-185
77.5-85

Основни својства

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Шорцеви
Спорт Тип:
работи
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
CANGHPGIN
Материјал:
Spandex,Памук
Број На Модел На:
JBDK-01 салата шорцеви за мажи
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Големина:
M, L, XL, XXL plus size shorts men
Применливи пол:
Men/мажи/mens/masculino/hombre
Сезоната:
Пролет/Лето/Есен
Прилики:
Bodybuilfing/ вежби/тежина-кревање/фитнес
Материјал:
Дише,брз сува,високо Еластична,strecty,удобно
2018 Памук мажите shortl спортски:
Мажите спортски шорцеви
Работи тесни панталони:
Спортски компресија долна облека
џогирање шорцеви за мажи:
Моден Фитнес машки Шорцеви

Тие исто така купуваат со овој производ.