.

.

IUSGG Флорални Печатени Tassel Chemise Femme Повик Полн Sleeve O Вратот Blusas Mujer Де Moda 2018 Редовни Плажа Blusa Feminina Блузи

IUSGG Флорални Печатени Tassel Chemise Femme Повик Полн Sleeve O Вратот Blusas Mujer Де Moda 2018 Редовни Плажа

DEN 777.00
DEN 959.52
-19 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за кинески.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа?s оригинални condiion за враќање на парите или замена.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно или вашиот регион не е на располагање од страна на Кина пост.
Добредојдовте :
ако ви се интересни во нашата големо производ, ве молиме да дојде до продавница :
http : //www. Chinses големината не е на меѓународната стандардна големина, ве молиме погледнете го детален опис на производите.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како подарок со пониска вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
·
* Ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме овозможи 5-20 дена да се постигне.
2 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.com/fm-store/108341
Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост воздух mail, Под 2 KG обично испратите Aliexpress ,Кина пост, повеќе од 2 KG со ЕМС/DHL .
·
·
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
·
* Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети и нормално е подготвен да биде предаден во рок од 3-7 дена по вашата завршена и расчисти исплата.
* Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
3 : Како што е човечко мери, мери грешка треба да биде постои, ви благодарам многу за вашето разбирање. Ние сме 2-3 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ.
·
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.
Белешки
* Сите предмети се директно од фабриката, ќе добие попуст ако не за промет на големо количество.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.

Основни својства

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Tassel
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
АА-WC-БС-0140
Ткаенина Тип:
Herringbone
Бренд Име:
IUSGG
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Материјали:
Полиестер
Шаблон Тип:
Печати
Големина:
One Size
Пердув:
Tassel
избор на боја:
како се покаже
Сезоната:
Одговараат за пролет лето
Должина:
Regular
Моден Елемент:
Повик

Тие исто така купуваат со овој производ.