.

.

LAOA Висок Квалитет Мултифункционален Жица Соголување Клешти и шрафцигер Бренд тест молив Електрични професионални алатки

LAOA Висок Квалитет Мултифункционален Жица Соголување Клешти и шрафцигер Бренд тест молив Електрични професионални

DEN 1321.00
DEN 2591.04
-49 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


За производи : 1.Ќе го добиете она што го плаќаат.Ние ќе се обиде да обезбеди повеќе висок квалитет на стоките до купувачот. 2.Сите производи се вистински опис во нашата продавница. Ве молиме прочитајте опис на производот внимателно. 3.Ако имате било какви прашања во врска со производот.Ве молиме оставете порака за нас. За плаќање : 1.Поддршка на кредитна картичка(ЈЕНИ, и Долар)、 Web Money(WM),TT,Запад Унија , Qiwi паричник, Boleto(Бразил), SOFORT Банкарство , Alipay , итн. За пратката: 1. Ние ќе го испратам нарачката во рок од 3 дена кога ќе ја добиете вашата исплата. (Освен празник) 2. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои Специјални земји и APO/FPO) 3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Услуги на клиентите: 1.По добивањето на пратката.Ако постои било каков квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние ќе ви помогнат да се реши тоа. 2.Ако сте задоволни со нашите производи.Ве молиме да ни даде добра повратна информација. Ова е нашиот најголем охрабрување.
Повеќе прашања, ве молиме кликнете :
Купувачи само-помош :

Основни својства

Plier Стил:
Германски
Примена:
Мулти Функционални
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Комбинација Клешти
is_customized:
Yes
Се Справи Со Стил:
Директно
Број На Модел На:
LA515001
Карактеристики:
Мултифункционален
Бренд Име:
LAOA
Материјал:
S2
Потекло:
Тајван

Тие исто така купуваат со овој производ.