.

.

Бесплатен превозот Заварчик трансформатор EE25 200:6 оние заварување трансформатор, висока фреквенција прекинувач за напојување трансформатор.

Бесплатен превозот Заварчик трансформатор EE25 200:6 оние заварување трансформатор, висока фреквенција прекинувач

DEN 431.00
DEN 479.04
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Заварчик трансформатор EE25 200 : 6 оние заварување трансформатор, висока фреквенција прекинувач за напојување трансформатор.
Плаќање :
1.Ние го прифатат плаќање дека aliexpress и третото лице за плаќање.
2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат,и сме го добиле тоа во 24 часа
3.Плаќањето мора да се примени во рок од 10 работни дена од денот на аукција затворање
Превозот :
1. Ние брод на светот,по цел имаат патеката број
2.Основно конкурентна предност : Asia/Sonth Америка/Источна Европа/Среден Исток/Африка/Западна Европа,и така натаму
3.Пред купување,ве молиме бидете сигурни дека вашата aliexpress и alibaba адреса е точна.Или не,ве молам, точно пред исплата.
4.Ако стоки помалку од 1,5 Кг,ние брод од страна на Кина Пост Воздух Пошта или по HK Пост Воздух Mail
5.Брод на светот во 12-24 часа по уплатата завршен примени,пристигне во повеќето дестинации
6.Сите нарачки ќе се испраќаат преку Меѓународната Воздухопловната услуга освен ако не е посебно договорено од страна на продавачот.
Гаранција и Враќање :
1).12months Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Купи со доверба
2).Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.
3.Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети се вратил
мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување.
4.Ве молиме repack објектот внимателно. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Во
настан кој соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа.
5.Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.

Основни својства

Број На Модел На:
EE25 200
Фаза:
Други
Калем Број:
EE25 200

Тие исто така купуваат со овој производ.