.

.

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 195MM ВИСИНА 4W КРИ LED НАКИТ МЕСТО СВЕТЛО

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 195MM ВИСИНА 4W КРИ LED НАКИТ МЕСТО СВЕТЛО

DEN 1632.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


led накит приказ осветлување,предводена накит место светло,led светлото на рефлекторите за накит,предводена накит центарот на вниманието,накит кабинет led светло,накит екранот led светло,накит led светлото на рефлекторите,предводена накит случај светлина,табела накит светилка,накит приказ осветлување,накит екранот светла,led накит светла,продавница за накит осветлување,продавница за накит светилка,предводена накит осветлување,предводена накит кабинет светлина,накит случај осветлување,приказ на случај осветлување,led светла за прикажување случај,на екранот случај светла,led накит контра светло,накит led светло,led накит табела светилка,предводена накит контра светлина,led накит екран light,накит кабинет led светло,накит кабинет led место светло,продавница за накит led светло,продавница за накит осветлување,накит led осветлување,3w кри доведе под кабинет осветлување,кри led накит приказ осветлување,накит се прикаже случај led светла,led приказ светлина,приказ осветлување led,предводена за состаноци,led приказ светла,накит покажа led светла,led приказ на случај осветлување,led дисплеј рака светлина,bambo led светилки,флексибилни led накит светлина,флексибилни led накит светилка,предводена стојат светилка,bambo led светилки,предводена стојат светлина,led стојат светлина за накит екранот,предводена матични светлина,led мини кула светлина,под контра осветлување,предводена контра светлина,led под контра осветлување,предводена накит контра светло,counter led дисплеј,под контра led,предводена козметика контра светилка,предводена од кабинетот контра светилка,накит контра осветлување,под контра осветлување,под контра светла,led контра осветлување,предводена контра светла,под контра светилка,led дисплеј светилка,накит приказ на случај осветлување led,приказ на случај осветлување,led дисплеј светла СПЕЦИФИКАЦИИ : ПРЕДМЕТ : 195 MM ВИСИНА 4 W КРИ LED НАКИТ МЕСТО СВЕТЛО МОДЕЛ : JWR44 W ТЕКСТ : AC85-265 V МОЌ : 4*1 W LUMENS : 400 LM CRI : >85 светла БОЈА : ТОПЛО БЕЛА 2900 да 3200 K НЕУТРАЛЕН БЕЛА 4000 да 4300 K БЕЛО ЛЕТНО 5700 да 6300 K ДОМУВАЊЕ БОЈА : ЦРНА, СРЕБРЕНА,ЗЛАТНА ДИМЕНЗИЈА : ПАКУВАЊЕ : АПЛИКАЦИЈА :

Основни својства

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
4W BLACK HOUSING, 4W SILVER HOUSING
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Вниманието
Заврши:
Полиран Хром
сертификација:
CCC,CE,EMC,RoHS
Е dimmable:
No
Моќ Толеранција:
1%
Напон:
85-265V
Карактеристики:
КРИ LED, ВРТЛИВАТА СВЕТЛИНА
Тело Материјал:
Алуминиум
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
AC
Гаранција:
3 Години
Број На Модел На:
JWR44W
Објект:
4W КРИ LED НАКИТ МЕСТО СВЕТЛО
Апликации:
led покаже случај светлина, counter екран light, накит кабинет led светло
светла боја:
3000K топло бела, 4000k неутрален бела, 6000k белата, 7000k ладно бела
Домување боја:
црна, Сребрена, златна
Висина:
165mm, 195mm,200mm,230mm, 250mm,265mm,300мм,350mm,400mm,450mm
Леќа агол:
25 степен, 30degree, од 45 степени.
лер:
КРИ LED
Текст:
AC85-265V
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
База Тип:
2G11

Тие исто така купуваат со овој производ.