.

.

K3591 2SK3591 ДА-220

K3591 2SK3591 ДА-220

DEN 22.00
DEN 24.00
-8 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

""""""" "
Купувачи се забележи : "" 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас. Вие треба да му кажете ни е јасно за производот одделение, наставка, енкапсулација и така натаму. "" "
"2 Нашата компанија е субјект администрација имаме многу оценки дека ние не можеме да испратите сите од нив. ""

Основни својства

Бренд Име:
CazenOveyi
Број На Модел На:
IC
is_customized:
Yes
Test1:
1
Test4:
1
Test5:
1
Test6:
1

Тие исто така купуваат со овој производ.