.

.

мали пакети вистински сува притисне цвет колекција занает за DIY стаклена купола смола пополнување 12pcs секој пакет 1503170

мали пакети вистински сува притисне цвет колекција занает за DIY стаклена купола смола пополнување 12pcs секој

DEN 360.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

20 Мин.Цел Износ Слободни DHL/EMS превозот за цел погоре 200 USD
мали пакети вистински сува притисне цвет колекција занает за DIY стаклена купола смола пополнување 12pcs секој пакет 1503170
За Бесплатен Превозот
Производи со Бесплатен Превозот налепница уживаат нула трошоците за превозот на определена област, вклучително и во производи опис. Обично се нудат на меѓународниот воздухопловната за Бесплатен Превозот и вашиот пакет ќе пристигне во рок од 25-45 days of being испраќаат . Ве молиме не понуда, ако не сте во можност да ги прифати нашите превозот политика. Или ве молиме изберете Препорачана Превозот, Стандард Превозот со дополнителни трошоци.
Повратни информации
Вашата повратна информација по купување од нас, е добредојден.
Ако не?т задоволни со купувањето од нас, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа нормално. Ако имате било какви се жали, во однос на ништо за нас, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ние сме подготвени да нуди решенија. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации без да комуницира со нас. Благодарение толку многу!

Основни својства

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
1503170
Бренд Име:
Г-Ѓа Иконскиот
Шарм Тип:
Цвеќиња
Материјал:
Дрво
Метали Тип:
Трендафил

Тие исто така купуваат со овој производ.