.

.

Плус Големина Тексас Шорцеви за Жени Нови Лабава Тенка А-Линија Црни Шорцеви Везени

Плус Големина Тексас Шорцеви за Жени Нови Лабава Тенка А-Линија Црни Шорцеви Везени

DEN 1018.00
DEN 1272.48
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Големина на Информации (cm) единица CM Прирачник за мерење, 2-3 CM грешка во рамките на националниот стандард грешка големина Долги панталони Половината Колковите 26 30 64 88 27 30 66 90 28 31 70 94 29 31 74 96 30 32 76 98 31 32 80 102 32 32 87 104 33 33 86 106 34 33 90 110 36 33 94 112 38 34 96 116 40 34 100 120

Основни својства

Големина:
26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови,Везови,Дупка
Материјал Состав:
Памук
Материјал:
Памук
Панталона Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Патент Летаат
Одговара Тип:
Лабава
Број На Модел На:
Q439
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината

Тие исто така купуваат со овој производ.