.

.

Мини DC 5V Преносни LED USB топката сијалица Светлина 2W Бела/Топло Бела Светлина, со магнет и железо може да биде вметнат насекаде

Мини DC 5V Преносни LED USB топката сијалица Светлина 2W Бела/Топло Бела Светлина, со магнет и железо може да

DEN 233.00
DEN 245.28
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Ова е производ на мини USB напојување со допир dimmer ноќ светлина. Кога ќе се добие во близина на USB напојување, топла светлина ќе биде повеќе светла за неговиот допир dimmer функција. И од двете страни се во USB дизајн, така што сите тие може да се користи како приклучок. Тоа е компатибилен со сите стандардни USB уред, моќ банка, мобилен апарат, компјутер или лаптоп.
Главни Карактеристики :
- 2 W 5 V енергија, ниска потрошувачка.
- Мали димензии, лесно да се носат и лесен за употреба.
- Двострано USB дизајн, двете страни може да се користи како приклучок.
- Нова технологија, одлична изведба.
- Компатибилен со сите стандардни USB уред, моќ банка, мобилен апарат, компјутер или лаптоп.
Плаќање :
ние прифаќаме Alipay ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно, ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во плаќањето за пратката ако имате било какви проблеми на плаќање,
ве молиме контактирајте со нас.
Испорака :
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена.
2. Време На Испорака :
Преку DHL,UPS-от Изразат Чувар и Fedex IP : Генерално од 3-7 работни дена.
Преку КИНА ПОСТ /ХОНГ КОНГ Воздух Mail : Генерално 15-60 работни дена.
Преку ЕМС : Генерално 10-27days.
Преку epacket во САД : Генерално, 9-22 дена.
Ние не бродот во сабота или државни празници.
Feeback :
Ако сте задоволни со нашите производи, pls се чувствуваат слободни да ни даде позитивни коментари. Ако има било какви проблеми со
нашите производи, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да се даваат какви било негативни коментари. Нашата услуга по ќе
одговор во 24hourt.Ви благодариме за вашата поддршка!
СЕРТИФИКАТ :
ЗА НАС

Основни својства

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Wattage:
45mm, 35mm
Тип На Објект:
LED Светилки
Зрак Агол(°):
360°
LED Чип Бренд:
Кри
Просечен Живот (часот):
50000H
LED Чип Модел:
SMD5050
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Моќ Толеранција:
2%
Број на LED Чип:
Други
Температура На Боја:
Повод:
дневна соба
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
Бренд Име:
Aixy
Должина:
45mm,35mm
База Тип:
USB
Обликот:
Топката
Напон:
DC5V

Тие исто така купуваат со овој производ.