.

.

Најдобри Мат! Природни Турмалин Топлина Мат Jade Здравствена Заштита Подлога Инфрацрвена Топлина Мат Јога Мат AC220,Бесплатен Превозот

Најдобри Мат! Природни Турмалин Топлина Мат Jade Здравствена Заштита Подлога Инфрацрвена Топлина Мат Јога Мат

DEN 3610.00
DEN 4512.00
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

По употреба,исклучување на контрола на температурата хируршка постапка, а потоа повлечете го приклучокот. по парче : 3kgs Производ прикажани : Материјали референца : Производи за Споредба : Погоден за кој да го користите : Енергија Камен :
Како да се користи Масажа Душек :
1. Ако пакетот не може да биде deliveried затоа што на купувачот причина (вклучувајќи ги одбива да го потпише), купувачот треба да дозволат сите дополнителни трошоци!
Повратни информации :
1.
1)контрола на Температурата приклучок и приклучок onnection е во место, греење тело е тесно е вметната.Отворете го термостат хируршка постапка, во собата ти бара на температура, за germainum камен терапија. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Сега можете да уживате во здравјето и убавината придобивките од спиење на jade со удобноста на jade перница капак. 7, Преносни и издржливи. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.
Со векови, Кинески луѓето користат жад, како на перница.
НАПОМЕНА : за Испорака :
1. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве Молиме да ни даде можност да се resol
пет било каков проблем.
Можете да контактирате со оставање порака на Aliexpress или ни е-мејл. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.
Jade Вовед Jade е богата со трага елементи. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5. Ве молиме изберете превозот метод кој најсоодветен за вас, ние ќе испорака тоа од начинот на кој можете да изберете.
Jade луѓе под посебна медицинска нега и има ниска температура на вредноста на физички карактеристики на Кинеска медицина и се залагаше од страна на првиот нога кулер temperaturetheory, развиен од страна на здравјето jade перница.
Најдобри Мат! Природни Турмалин Топлина Мат Jade Здравствена Заштита Подлога Инфрацрвена Топлина Мат Јога Мат AC220,Бесплатен Превозот
Топла Продажба Слични Предмети!!
Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење. Ние ќе одговор во рок од 24 часа. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Spcifications :
Боја : Како на сликата прикажани Производ големина : 45 cm X45cm Материјал : Високо квалитетен СТП+ Жад Камен/Турмалин/Germanite Масажа област : Полно Тело, N.

Основни својства

Стандарден Напон:
220v
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
SugarBae
Примена:
Телото
Големина:
Medium
Број На Модел На:
JM-0046
Материјал:
како се покаже слика
боја:
како слика се прикажани
Тежина:
3KG
Име:
Jade Греење Седиште Маска
Материјали:
СТП-кожа
Материјал:
Жад Камен/Турмалин/Germanite &СТП кожа
Големина:
45cmX45cm

Тие исто така купуваат со овој производ.